14 Липня, 2024

Балак, гнида, молися, щоб до тебе прийшла тільки преса, ‒ комунальнику обіцяють розказати, «що такого» зробив Киян

0

Начальнику відділу комунального господарства Ковеля Олександру Балаку волонтери та побратими Володимира Кияна обіцяють пояснити «що ж такого» зробив «Тайфун».

Про це йдеться в дописі Ольги Решетилової у неї на сторінці у Facebook.

Решетилова опублікувала фото загиблого бійця Кияна та Олександра Балака, щоб про головного комунальника Ковеля «дізналася вся країна».

«На першому фото ‒ Володимир Киян. «Тайфун». Заступник командира 1 батальйону 80 бригади. Десантник і артилерист. Командир, на якого молилися підлеглі, до якого ходило за порадами вище командування і якого страшно боялися сєпари. Рік Вова обороняв Щастинську ТЕС. Вова мріяв про реформу української армії і виношував геніальні плани. По ночах йому снилися тіла його бійців, які він не зміг забрати з Металіста. А щоранку Вова сам собі нарізав бойові задачі. 3 вересня 2015 року під час виконання однієї з таких задач Тайфун загинув. Загинув, так і не встигнувши похрестити свого новонародженого сина», ‒ пише вона.

«На другому фото ‒ Олександр Балак. Начальник відділу комунального господарства м. Ковель, звідки родом Вова. Типовий провінційний чиновник без претензії на інтелект. На адресу Балака постійно летять звинувачення місцевої преси у занедбаності міста, але Балак продовжує нічого не робити на своїй посаді. По суті, Балак ніхто. Порожнє місце, яких в Україні сотні тисяч, але які витягують з наших кишень податки», ‒ продовжує Решетилова.

«Минулого тижня під час обговорення ковельською міськрадою питання перейменування вулиці Ватутіна на вулицю Володимира Кияна, Олександр Балак виступив проти. «Ну, був такий Киян, ну воював, ну загинув, і що він зробив такого визначного, щоб назвати вулицю його іменем?» – сказав Балак», ‒ пояснює ситуацію Ольга Решетилова.

«Дорогі колеги, волонтери, люди, які розуміють, «що такого» зробив Киян. Думаю, саме зараз настав зірковий час Балака. Про нього повинна дізнатися країна, щоб тисячам інших балаків, які засіли в кабінетах, ніколи, ні за яких обставин не прийшло в голову своїм поганим ротом оскверняти пам’ять загиблих на війні. Щоб більше ніколи нікому не прийшло в голову запитати «А що зробив Киян?» ‒ йдеться в дописі.

«Балак, гнида, молися, щоб до тебе прийшла тільки преса, а не побратими Тайфуна! Бо у них точно більш красномовно вийде розказати, що такого зробив Киян», ‒ підсумовує Решетилова.

Варто зауважити, що допис зібрав майже 800 вподобань та майже 800 поширень.

Нагадаємо, під час засідання топонімічної комісії Ковельської міської ради з метою узгодження пропозицій щодо назв вулиць, які мають бути перейменовані, начальник відділу комунального господарства Олександр Балак піддав сумніву ініціативу перейменування вулиці Ватутіна на вулицю Володимира Кияна. Він сказав, що нібито провів опитування тих, хто проживає на вказаній вулиці, і отримав такий результат: «Ну, був такий Киян, ну воював, ну загинув, і що він зробив такого визначного, щоб назвати вулицю його іменем?»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *