17 Липня, 2024

У Ковелі будують офіс на забороненій для цього «червоній лінії»? (ФОТО)

0

На нараді керівників комунальних підприємств начальник профільного відділу Ковельського міськвиконкому Олександр Балак застеріг заступника мера Андрія Товстигу про будівництво у місті, яке здійснюється з грубим порушенням.

«Андрій Володимирович, я проїздив по вулиці Театральній і бачу: «червона лінія» порушується забудови… біля універмагу… житловий будинок. Лінія забудови – по фасадах будинків. Чого на півтора-два метра «залазити»? І що, в той магазин люди будуть з тротуару заходити, чи як?! Чого порушується «червона лінія» забудови?» – «бив» тривогу Олександр Балак.

«По «червоній лінії» будується», – відповіла на звинувачення головний архітектор міста Людмила Мурай.

«Там червона лінія іде по фасаду будинку», – продовжував нарікати Олександр Сергійович.

«План забудови затверджений», – «відбивалася» Людмила Любомирівна.

«Любомирівна, ну для чого його «випускати», того забудовника, сюди на три метра від фасаду до дороги? В двір його треба було на п’ять метрів «загнати», – подав «ідею» головний комунальник Ковеля.

«А яка ширина проектна цієї вулиці? Там 30 метрів має бути, 25 – мінімум», – цікавився депутат міськради, колишній мер Володимир Бойко.

«Ні, там 20 метрів на Театральній», – наполягала Людмила Мурай.

«Не може бути», – стояв на своєму Володимир Іванович: «У всіх вулиць 30-25 метрів».

«Мені здається, що ви тут щось неправильно робите. Нас вже й так не раз згадували «в лапках», – попередив Олександр Балак.

На місці події до цегляної стіни прибито аншлаг, який сповіщає про те, що тут відбувається реконструкція квартири під торгово-офісне приміщення. Генеральним підрядником є ковельське приватне підприємство «Інвестбуд», генеральним проектувальником – приватний підприємець Юрій Пужицький і, нарешті, замовниками – Оксенюк І.В. та Степанюк Т.А.

Варто зауважити, що Оксенюк Інна Володимирівна та Степанюк Тетяна Анатоліївна є дружинами депутатів Ковельради VI скликання від ВО «Батьківщина» Юрія Оксенюка та Святослава Степанюка. На цих виборах Святослав Павлович знову став депутатом міськради від «біло-сердечних», а Юрій Вікторович, подейкують, ним стане, як тільки складе депутатські повноваження хоч один із заступників мера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *