17 Липня, 2024

Громрада при Ковельраді рекомендує змінити голову комісії з етики (ДОКУМЕНТ)

0

Про це свідчить витяг з протоколу зборів громадської ради при Ковельській міській раді, в яких взяли участь 15 активістів на чолі з Миколою Печенюком.

Як відомо, постійну комісію Ковельської міськради з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів очолює «перший кандидат» від місцевого осередку партії «Сила людей» Олена Матвійчук (на знімку). Наше видання повідомляло про скандал, який стався у червні, коли «етична» комісія розбиралась з «етикою» мера Олега Кіндера і Олена Миколаївна відмовилася головувати на засіданні.

На громадській раді свою заяву виголосив директор ТОВ «ВКП «Каскад» Володимир Пархонюк, який каже, що в Олени Матвійчук є контракт про надання правової допомоги Геннадію Кіндеру (старший брат міського голови), і таку допомогу вона надає в приміщенні, оренду на яке підписав Олег Кіндер, а це є ніщо інше, як реальний конфлікт інтересів. Пархонюк наполягає на тому, що Матвійчук, як голова комісії, порушує його права. Отже, він просить громадську раду ініціювати перед міськрадою питання щодо зміни голови депутатської комісії.

Секретар громради Галина Артюшенко заявила про те, що комісія фальсифікує протоколи, а тому вона сумнівається в прийнятті на її засіданнях законних рішень.

«Вся проблема в тому, що неефективно працює голова комісії [Олена Матвійчук]», – стверджує Галина Артюшенко, підтримуючи Володимира Пархонюка.

Представник Асоціації правозахисників Волинської області Валентина Зелених запропонувала провести антикорупційну експертизу. Цю пропозицію підтримав заступник голови громради Ігор Верчук, зазначивши, що це буде суттєве напрацювання громадської ради.

Присутня в залі секретар Ковельської міськради Віра Федосюк зауважила, що громадська рада не має права вирішувати питання щодо складу постійної депутатської комісії.

Громрада майже одноголосно ухвалила: підготувати проект рішення, яким рекомендуватиме сесії міської ради змінити склад та голову постійної комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *