14 Липня, 2024

У Ковелі на відремонтованій вулиці провалився колодязь

0
Халепа трапилася на вулиці Драй-Хмари, капітальний ремонт якої тривав з жовтня 2014 року по квітень 2015 року.
Будівництво проводилось за рахунок коштів жителів вулиці та співфінансування з міського бюджету. Капітальний ремонт проїзної частини дороги проводила підрядна організація ПАТ «Ковельське ШБУ-63», на що з міського бюджету використано 2,6 мільйона гривень.
На відкриття оновленої дороги, яке відбулося 7 травня,  прибула велика когорта посадовців. Дорожники рапортували! Проведені підрядником роботи особисто проінспектували ковельський міський голова Олег Кіндер, його тодішній перший заступник Анатолій Трофимук, секретар міськради Михайло Гетьман, начальник відділу комунального господарства Олександр Балак. На заході також були присутні голова правління ПАТ «Ковельське ШБУ-63» Ігор Пець, директор Ковельської філії «Волиньобленерго» Андрій Герасимчук, директор «Ковелькомунпроекту» Віктор Дубина, начальник місцевого відділення ДАІ майор міліції Сергій Долінко і навіть керівник міської парторганізації ВО «Батьківщина», депутат міськради Віра Федосюк.
Мешканці вулиці Драй-Хмари, на якій організовано односторонній рух, аби розвантажити сусідню вулицю Ватутіна, щиро дякували всім прибулим за відремонтовану дорогу. Місцева влада сяяла від щастя…
Навіть у звіті депутатської фракції ВО «Батьківщина», який зараз «біло-сердечні» поширюють серед ковельчан у вигляді передвиборчої кольорової агітки, Віра Федосюк зарахувала капітальний ремонт цієї дороги до свого активу. Оце так «здобутки»?! Невже дорожні роботи здійснювалися за приватні гроші членів фракції, чи за партійні фінанси?
А днями тут сталась неприємність. Практично на пішохідному переході кришка колодязя раптом «пішла» під асфальтне дорожнє покриття. На сполох забили самі водії. На місце надзвичайної події терміново виїхала ремонтна бригада з пожежною машиною, які ліквідували «неполадку», трохи «піднявши» колодязь, і то так, що навколо його кришки залишилася масивна «технологічна пляма».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *