13 Липня, 2024

У Ковелі соціальний працівник виростила плантацію маку

0

Понад тисячу рослин снодійного маку виявили на присадибній ділянці соціальної працівниці Ковельського територіального центру.

За порушення закону жінка отримала 1 рік умовно.

Так, як встановили правоохоронці, соціальний працівник у квітні цього року на присадибній ділянці посіяла мак. Жінка знала, що діє незаконно, проте це її не спинило. Навколо маку вона сіяла кукурудзу, аби цвітіння рослини не було видно для стороннього ока. Загалом у господарстві соцпрацівниці було 1 040 рослин. Порушниця переконувала, що мак сіяла не для продажу.

Незаконний посів виявили правоохоронці в липні.

Своїми умисними діями, що виразились в незаконному посіві та незаконному вирощуванні снотворного маку в кількості більше п’ятисот рослин, жінка вчинила кримінальне правопорушення (злочин), передбачене ч. 2 ст. 310 КК України, ‒ зазначають правоохоронці.

Під час досудового слідства сторони уклали угоду про визнання винуватості: жінка повністю визнала свою вину й погодилася всіляко сприяти зʼясуванню всіх обставин.

Натомість вироком суду жінці призначили покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки та звільнення її від призначеного покарання на підставі ст.75 КК України з іспитовим строком на 1 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *