17 Липня, 2024

Підприємці продовжують стягувати борги з санаторію «Турія»

0

Через господарський суд Волинської області підприємець стягнув з комунального обласного санаторію матері і дитини «Турія» 256 519,45 гривень за поставлені ще у вересні-листопаді 2013 року продукти харчування, за які керівництво закладу не розрахувалося.

А за тиждень до цього той же суд задовольнив позов директора ковельського приватного підприємства «Приватбуд» Леоніда Панчука, стягнувши з «Турії» заборгованість на суму 26 311,47 гривень за проведення тут ремонтних робіт.

До речі, згідно довідки Державної фінансової інспекції у Волинській області, при перевірці витрат, включених до акту виконаних робіт по проведенню капітальних ремонтів покрівель галереї та 2-го корпусу санаторію «Турія», виявлено завищення кількості матеріалів на 5 040,00 гривень. Відповідно до акту перерахунку, Держфінінспекцією з об’єму виконаних робіт було виключено 3 818,70 гривень.

Нагадаємо, що у вересні господарський суд Волинської області видав наказ про примусове виконання свого рішення – стягнення з «Турії» боргів на користь іншого підприємця на суму 354 200,28 гривень. А колишній директор санаторію Віталій Донець наразі судиться з Держфінінспекцією та ревізором Іриною Ліщук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *