14 Липня, 2024

Школяр з Ковеля на екскурсії у Карпатах отруївся алкоголем

0

Учні дев’ятого класу ковельської загальноосвітньої школи № 10 разом із вчителькою перебували в селищі Славське Сколівського району Львівській області на екскурсії.

У перший же день один із старшокласників вирішив «відзначити» приїзд у Карпати алкоголем. Після 22 години у кімнаті відпочинку він вживав спиртні напої. Каже, випив двісті грам, а через деякий час відчув себе погано, пішов у вбиральню, де його і знайшла вчителька, яка почула із роту запах алкоголю.

Педагог разом із медичним працівником школи надавали учню медичну допомогу, але оскільки самопочуття останнього погіршувалось, викликали «швидку».

О 3-й годині ночі підліток був доставлений в реанімаційне відділення Сколівського центральної районної лікарні з діагнозом токсичної дії алкоголю. Медичний заклад про даний інцидент повідомив Національну поліцію.

Сколівський відділ поліції надіслав до Ковельського міськрайонного суду матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності вчительки ЗОШ № 10, де зазначено, що вона не здійснила належний догляд за неповнолітнім учнем, внаслідок чого той отруївся алкоголем і потрапив до реанімації.

Врахувавши місце вчинення правопорушення, суддя Петро Бойчук прийшов до висновку, що розгляд справи належить до компетенції Сколівського районного суду Львівської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *