13 Липня, 2024

Фірму Кіндера представляє адвокат, що головує в комісії Ковельміськради з питань етики

0

Власник малого підприємства «ПМК», депутат Ковельської міської ради з фракції ВО «Батьківщина», старший брат мера міста Геннадій Кіндер просить суд переглянути заочне рішення у справі за позовом колишнього директора цієї фірми Сергія Іваненка про стягнення заборгованості по заробітній платі та середнього заробітку за час затримки розрахунку та моральної шкоди.

У судове засідання заявник Геннадій Кіндер не з’явився. Замість нього прийшла відстоювати приватні інтереси сімейної фірми Кіндерів адвокат Олена Матвійчук (на фото – у червоній куртці), яка є головою депутатської комісії Ковельської міської ради з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів. Під час засідання Олена Миколаївна відверталася від об’єктиву фотоапарату журналіста і, по суті, від судді.

Не з’явився до суду і Сергій Іваненко. Як повідомив головуючий по справі Олег Василюк, копія заяви Кіндера самому Іваненку ще не вручена.

Свого часу наше видання розповідало про МП «ПМК», як правоохоронці «відмазують» Кіндера від криміналу. А ще ми публікували журналістське розслідування, що викрадені у Ковелі дуби «знайшлися» на фірмі Кіндера, але слідство «задубіло» на крадених дубах.

Відомо, що 3 липня 2015 року Ковельський міськрайонний суд під головуванням судді Олега Василюка вирішив стягнути з МП «ПМК» на користь Сергія Іваненка заборгованість по заробітній платі в сумі 10 800,00 гривень, середній заробіток за затримку розрахунку в сумі 14 100,00 гривень, моральну шкоду в сумі 1 500,00 гривень, а також в користь держави судовий збір в сумі 486,20 гривень.

«Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Волинської області через Ковельський міськрайонний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а особами, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, може бути подана апеляційна скарга протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення», – йдеться у рішенні суду від 3 липня 2015 року.

Суддя Олег Василюк оголосив перерву в справі за заявою Геннадія Кіндера. Розгляд має продовжитися о 12 годині 30 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *