17 Липня, 2024

Мер Ковеля не захотів відповідати про підлеглого, який «погорів» на хабарі

0

На сесії Ковельської міськради депутат фракції «УКРОП» Володимир Косцьов’ят звернувся до міського голови Олега Кіндера із запитанням відносно заступника начальника відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища міськвиконкому Дмитра Бручі.

Як відомо, 1 листопада 2015 року Дмитро Бруча, перебуваючи в салоні автомобіля «Ланос», отримав грошові кошти в сумі 200 доларів США в якості неправомірної вигоди за вирішення питання за сприяння в проведенні земельних торгів та придбання в Ковельської міської ради земельної ділянки площею 0,20 га.

За ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України («Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище»), пану Бручі, якого було затримано та доставлено до УМВС України у Волинській області, того ж дня повідомлено про підозру у вчиненні даного злочину.

«Прошу невідкладно надати мені, пане голово, відповідь. Чи відсторонений на сьогодні Бруча Дмитро Миколайович від посади заступника начальника відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Ковельської міської ради? Чи проводилося у Ковельській міській раді службове розслідування, або службова перевірка, за вищезазначеним фактом – затриманням Бручі Дмитра Миколайовича та повідомленням йому про підозру у вчиненні злочину? Не забувайте: це є не просто службова особа. Він ще являється членом вашої партії [ВО «Батьківщина», – ред.]. Тому зараз надайте, будь ласка, відповіді на ці два запитання», – виголосив Володимир Косцьов’ят на сесії, яка відбулась в Міжнародний день підтримки жертв злочинів.

«Це запит, чи звернення?» – спитав, почервонівши, ковельський голова і, водночас, новоспечений лідер волинської «Батьківщини» Олег Кіндер, зробивши вигляд, що не розуміє депутата.

«Запитання до вас. Відкрито. Зараз. Надаєте? Готові надати відповідь?» – втокмачував градоначальнику від мікрофону наполегливий Володимир Кирилович.

«Будь ласка, присядьте! У письмовій формі ви отримаєте відповіді, але…» – «відмахувався» Олег Олексійович від настирливого обранця громади.

«Ви готові зараз дати відповідь?» – продовжував «допікати» «укропівець».

Замість того, аби надати прості відповіді на прості запитання, Олег Кіндер взявся апелювати до начальника Ковельського відділу поліції Івана Туся.

«Звернення до вас офіційно, Іван Гаврилович! Звідки ви… у пана депутата Косцьов’ята є, на моє переконання, закриті відомості? Поскільки слідство ще триває по кримінальній справі. І звідки пан Косцьов’ят має інформацію в частині певних моментів по даному злочину? Чи не злочину? Я не можу сказати, що був суд і він [Дмитро Бруча, – ред.] осуджений. Так що будь ласка, мені відповідь», – вказав Олег Кіндер головному ковельському поліцаю.

«Пане міський голова, у мене ще є факти проти вас, але я їх не оприлюднюю. Але якщо ви будете зараз… Я вас спитав, чи він звільнений, чи ні? Друге. Чому ви зараз так себе поводите? Чому ви відмовляєтеся відповісти?», – довів до відома спантеличеного мера депутат Володимир Косцьов’ят.

Олег Олексійович теж не змовчав і «видав» приголомшуючу емоційну тираду, але це вже – зовсім інша історія…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *