12 Липня, 2024

У Ковелі учасникам АТО відсутність землі пропонують компенсовувати грошима

0

У разі, якщо учасникам АТО з обʼєктивних причин немає землі, у Ковелі пропонують відшкодовувати її вартість. Такі заходи спрямовані на те, аби «ніхто не почувався обділеним».

Про це йшлося під час засідання комісії Ковельради питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, забезпечення законності, боротьби із злочинністю.

Так, звернення Глибоцької районної ради стосовно забезпечення реалізації законів про виділення земельних ділянок учасникам АТО прокоментував Андрій Броїло:  «Як засвідчила практика, на місцях виконання законодавчих ініціатив щодо пільг учасникам АТО, зокрема тих, які передбачають безоплатне надання земельних ділянок, унеможливлене відсутністю земель запасу в місцевих радах.»

За його словами, для того, аби учасники АТО не залишались обділеними, ініціатори цього звернення пропонують внести зміни до законодавства. У тому випадку, якщо з об’єктивних причин неможливо надати земельну ділянку учасникам бойових дій надається грошова компенсація за рахунок коштів Державного бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *