12 Липня, 2024

Депутат Ковельради побував у Німеччині на відкритті «Октоберфесту»

0
Обранці громади міста залізничників вміють не тільки щедро і масово роздавати земельні ділянки в приватні руки та сваритися між собою у сесійній залі, але й добре відпочивати.
Підприємець та депутат Юрій Семенюк, обраний до Ковельської міської ради, як член партії «Фронту Змін», нещодавно побував на відкритті 134-го фестивалю пива «Октоберфест», який офіційно стартував у Мюнхені в суботу, 21 вересня. Юрій Володимирович виклав світлини з пивного свята у своїй сторінці на Фейсбук. Він ніяк не прокоментував ці фото, які уподобали більше півсотні користувачів популярної соціальної мережі, але все тут зрозуміло і без слів…
З преси відомо, що за традицією свято почалося парадом мюнхенських пивоварів. Рівно опівдні в одній з найстаріших палаток, на знаменитій «Theresienwiese», обер-бургомістр Мюнхена в урочистій обстановці з двох ударів вбив краник в бочку з «оригінальним мюнхенським». Після того, як почесні гості помочили вуса, 12 залпів сповістили гостей про початок свята.
Щорічно на це свято приїжджають близько 6 мільйонів туристів зі всього світу. Гостей баварської столиці чекають захоплюючі заходи: паради і костюмована хода, концерти фольклорних ансамблів, традиційні народні гуляння, море пива і місцеві делікатеси. Загальне народне гуляння триватиме 16 днів. Вартість літрового кухля пива, «айн мас», а інший посуд, навряд чи можна побачити в руках у колоритних баварців, вартує цього року 8,30–8,60 евро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *