14 Липня, 2024

Кіндер зробив радником свого бувшого першого «зама»

0
На роботу в ковельський «Білий» дім повертається колишній перший заступник міського голови Анатолій Трофимук, який всього два місяці тому, як подав у відставку, вийшовши на пенсію.
Сьогодні під час апаратної наради у Ковельському міськвиконкомі цю новину підлеглим озвучив особисто міський голова Олег Кіндер, повідомивши, що Анатолій Трофимук стане його радником, займатиметься тими ж самими питаннями, коли був першим «замом», і ставитися всі до нього мають, як до першого заступника.
До речі, обов’язки першого заступника міського голови виконує секретар ради Михайло Гетьман, хоча чинне законодавство не дозволяє у даному випадку суміщати ці дві керівні посади, адже йдеться про представницьку та виконавчу владу міста, а не села.
Чи отримуватиме гроші з міського бюджету новоспечений радник? Чи буде в нього службовий кабінет, в який можна буде прийти «під мухою», чи працюватиме у квартирі, яку загарбав, та ще й роками не платив за комунальні послуги? Варто нагадати: все ще залишається вакантною посада консультанта мера, яку обіймав депутат Ковельради з фракції ВО «Батьківщина» та багатолітній голова депутатської «земельної» комісії Юрій Конащук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *