12 Липня, 2024

Ковельські лікарі оперують на новітній апаратурі (ФОТО)

0
З придбанням для Ковельської центральної районної лікарні апаратури німецької фірми «Rudolf» в хірургічному відділенні на внутрішніх органах здійснюються лапароскопічні операції.
Завідувач хірургічного відділення Сергій Мазурок (на знімку) розповідає, що з допомогою спеціальної відеоапаратури та маніпуляторів достатньо всього  лише кількох проколів в 1-2 см передньої черевної стінки, аби отримати доступ до будь-якого органу та успішно виконати операцію.
Перевага такого оперативного втручання очевидна – мінімальна травматизація тканин, прекрасний косметичний ефект.
У хірургічному відділенні здійснюють також пластичні та косметичні операції, це – підтяжка обвислого живота, пластика кил передньої черевної стінки, видалення варикозно-розширених вен нижніх кінцівок через прокол шкіри.
«До відома хворих, які тривалий час страждають важкими формами хвороб прямої кишки та анального каналу: в хірургічному відділенні нашої лікарні виконуються оперативні втручання з допомогою нового апарату німецької фірми «Karl Storz». Так, безпосередньо без тривалої госпіталізації, хворий позбавляється геморою. Для діагностики подібних захворювань у відділенні використовують діагностичний апарат «Hain» німецького виробництва», – каже Сергій Мазурок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *