13 Липня, 2024

Новим заступником мера Ковеля буде Андрій Товстига?

0
З джерел, які заслуговують на довіру, нашому виданню стало відомо про те, що новим заступником ковельського міського голови має бути Андрій Товстига (на знімку), який нині обіймає посаду начальника відділу економічного розвитку міськвиконкому.
В органи місцевої влади він прийшов за часів, коли міським головою був Сергій Кошарук, очоливши відділ економічного розвитку та зовнішніх економічних зв’язків.
Посада заступника мера, який відповідає за економіку, є вакантною уже кілька місяців. Нагадаємо, що раніше цей владний портфель мав Петро Юрчук, який написав заяву на звільнення за власним бажанням 1 квітня (на День сміху), відправившись на заслужений відпочинок, але залишившись й надалі членом виконкому. До пана Юрчука крісло заступника посідав Геннадій Сорока, який трагічно загинув на 61-у році життя.
Кандидатуру свого нового заступника мер Олег Кіндер має подати на затвердження сесії Ковельської міської ради.

Вакантною також залишається й посада першого заступника міського голови, на якій перебував скандально відомий Анатолій Трофимук, що теж «пішов» на пенсію. За неофіційною інформацією, обов’язки другої посадової особи виконавчого органу міста Ковеля нібито виконує другий посадовець органу місцевого самоврядування, а саме – секретар міської ради Михайло Гетьман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *