17 Липня, 2024

На Ковельщині за посаду голови борються однофамільці

Дубівська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 81 кандидата у депутати до відповідної сільської ради та 5 кандидатів на посаду сільського голови.

Відповідне рішення було прийнято 24 листопада, – пише ВолиньPost.

На посаду сільського голови Дубівської сільської ради об’єднаної територіальної громади зареєстровано 5 кандидатів: 4 самовисуванців та представника політичної партії «Українське об’єднання патріотів «УКРОП». З-поміж кандидатів – двоє однофамільців.

Зокрема, боротись за посаду Дубівського сільського голови в рамках виборчої кампанії виявили бажання: Безека Микола Юхимович (висунутий шляхом самовисування), Безека Павло Вікторович (висунутий шляхом самовисування), Калінчик Олена Панасівна (висунута шляхом самовисування), Троцюк Роман Володимирович (висунутий шляхом самовисування) та Тхоржевська Наталія Дмитрівна (висунутий КРО ПП «Українське об’єднання патріотів «УКРОП»).

Також брати участь у перших виборах до Дубівської сільської ради об’єднаної громади, які відбудуться 18 грудня, виявили бажання 56 кандидатів у депутати, яких висунули політичні сили – «УКРОП», Радикальна партія Олега Ляшка, Аграрна партія України, ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Ще 25 кандидатів у депутати беруть участь у виборах як самовисуванці.

Громадянська мережа ОПОРА також проаналізувала кількість кандидатів в одномандатних округах новоствореної громади.

Так, найбільше претендентів на депутатські крісла зареєстровано в округах № 17 та № 18 – 6 осіб, найменше кандидатів (по 2 особи) – у виборчих округах № 2, № 9, № 11 та № 13.
В інших округах кандидатирозподілились таким чином: по 3 кандидати – в округах №6, № 10, № 12, № 15 та № 22; по 4 кандидати – в округах № 1, № 3-5, № 7, № 8, № 14, № 16 та № 19; по 5 кандидатів – в округах № 20 та № 21.

Відзначимо, що Дубівська сільська виборча комісія утворила виборчі округи відповідно до Постанови № 3 «Про формування одномандатних виборчих округів» від 8 листопада 2016 р.Згідно з документом, в об’єднаній територіальній громаді утворено 22 виборчих округи із кількістю виборців від 130 до 196. Найменша кількість виборців у виборчому окрузі № 2, найбільша – в окрузі № 19.