12 Липня, 2024

У Ковелі невідомі роздягли та побили відвідувача нічного клубу

Близько четвертої години ночі група невстановлених осіб заподіяла тілесні ушкодження молодому чоловікові та заволоділа його мобільним телефоном марки «Айфон 4», гаманцем з кредитними картками на загальну суму 14 тисяч гривень, посвідченням водія, студентським квитком, грошима в сумі 200 гривень, двома срібними ланцюжками на руку та шию, срібним єгипетським хрестом.

За результатами досудового розслідування стало відомо, що потерпілий відпочивав у Ковелі в нічному клубі «Молоко», вживав алкогольні напої, спілкувався з незнайомими дівчатами, пригощав їх кавою та алкогольними коктейлями, танцював, час від часу виходив на вулицю, де палив цигарки.

Після зачинення розважального закладу він вийшов на вулицю. Що відбувалося далі, не пам’ятає. Пригадує, що опинився на території, де були розташовані гаражі чи торгівельні контейнери. Поряд з ним були молоді люди, які вимагали віддати їм мобільний телефон та гаманець з грошима. Оскільки чоловік відмовився це зробити, то невідомі почали його бити ногами у всі частини тіла та знімати з нього одяг. Потерпілий на деякий час втратив свідомість. Прийшовши до тями, побачив, що залишився лише у футболці та шкарпетках.

Поліція відкрила за даним фактом кримінальне провадження.