14 Липня, 2024

У Ковелі поліція «ганялася» за п’яним сільським «мустангом»

25-річний житель села Великий Порськ Ковельського району мотоциклом «Мустанг» «перелетів» увечері через залізничний переїзд на вулиці Брестській, незважаючи на заборонений сигнал світлофора при увімкненій звуковій сигналізації та опущеному шлагбаумі.

Мотоцикл був без державного реєстраційного номерного знаку, а сам мотоцикліст, який взагалі немає посвідчення водія, перебував у стані алкогольного сп’яніння.

П’яний сільський «мустанг» не виконав вимоги працівника поліції про зупинку транспортного засобу, які останній виражав включенням проблискових маячків та звукової сигналізації, а також надавав команду про зупинку вголос через гучномовець. Зрештою, поліцаї таки його затримали. Результати проведення алкотесту показали наявність в крові алкоголю.

Ковельський міськрайонний суд визнав молодика винним у вчиненні відразу трьох адміністративних правопорушень, оштрафував на шістсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 10 200 гривень, а також стягнув на користь держави 275,60 гривень судового збору.