14 Липня, 2024

Ковельський суд зняв арешт з машини у справі про розбійний напад

Після розбійного нападу на приватне помешкання у Ковелі в провулку Патріарха Мстислава (район вулиці Модеста Левицького біля залізниці) поліцією було зупинено «Ford Transit», який виконував буксирування автомобіля «Mazda», з реєстраційним номером польського міста Люблін, власником якого є громадянин Республіки Польща.

При огляді в «Ford Transit» виявлено та вилучено дві балаклави, чотири рації марки «Baofeng UV-5R», три навушника, ніж та чохол для нього, робочі рукавиці, два мобільні телефони з картками різних операторів мобільного зв’язку, костюм з камуфльованої тканини та чотири велосипеди.

Потерпіла чітко вказала, що впізнає у водієві автомобіля «Mazda» одного з нападників – знайомого її чоловіка. І хоч той свою причетність до злочину заперечує, йому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів. Накладено також арешт на затримане майно, в тому числі на «Ford Transit».

Власниця автомобіля «Ford Transit» звернулась до слідчого судді Ковельського міськрайонного суду Тараса Наваляного з клопотанням про скасування арешту, мовляв, її машина не є знаряддям вчинення кримінального правопорушення.

Прокурор проти скасування арешту не заперечив.

У судовому засіданні встановлено, що всі необхідні слідчі дії з транспортним засобом проведені, тому суд ухвалив скасувати арешт на «Ford Transit» та негайно повернути його власниці.

Іншою ухвалою суду скасовано арешт на чотири велосипеди, хоча власник майна просив повернути йому дві балаклави, чотири рації марки «Baofeng UV-5R», три навушника та інше майно.