12 Липня, 2024

У Ковелі стартував опалювальний сезон

Об’єкти соціальної сфери Ковеля почали опалювати.

Про це стало відомо під час засідання антикризового енергетичного штабу у Волинській облдержадміністрації 6 жовтня, ‒ пише ВІП.

Міський голова Ковеля Олег Кіндер розповів, що комунальне господарство готове до зими на 100%. Учора ж, 5 жовтня, вже почали опалювати пологовий будинок, три садочки та дві школи. Сьогодні, 6 жовтня, запустять 70-80% об’єктів соціальної сфери, а вже до понеділка обіцяють усі 100%.

«Ковелю у цьому плані трохи легше, бо ці соціальні об’єкти у нас опалюються дровами», – сказав Кіндер. Натомість заборгованість теплопостачальних підприємств міста перед НАК «Нафтогаз» – 1 мільйон 66 тисяч. Проте «Ковельтеплу» не відшкодували різницю в тарифах, пільги та субсидії на 14 мільйонів за минулий рік.

Своєю чергою голова Волинської ОДА Володимир Гунчик звернув увагу на те, що варто використовувати не лише деревину як альтернативний вид палива. На його думку, якщо й використовувати ліс, то лише відходи від виробництва.

«Закликаю керівників звернути увагу на інші види палива – вугілля, торф, лоза, солома. Ліс на Волині не тільки для того, щоб робити пелети», – зауважив він.