13 Липня, 2024

На двір «зама» мера Ковеля з бюджету «вбухали» третину мільйона

Стало відомо, в яку суму обійшовся капітальний ремонт прибудинкової території житлового багатоквартирного будинку на вулиці 1-го Грудня у Ковелі, де проживає заступник міського голови Ігор Прокопів, який уже десять років курує питання, пов’язані з гуманітарною сферою і не тільки. 

За встановлення перед будинком бордюр та укладання бруківки з міського бюджету загалом витрачено 340 314,14 гривень. Відділ комунального господарства виконкому Ковельської міської ради, яким керує Олександр Балак, перерахував «Укрдержекспертизі» за капремонт прибудинкової території – 1 320,00 гривень, приватному підприємству «Ковелькомунпроект» за виготовлення проектно-кошторисної документації – 7 315,00 гривень, приватному підприємцю Олександру Бондаруку, який офіційно є виконробом ТзОВ «Будова», за технагляд капремонту – 4 700,00 гривень. Приватний підприємець Микола Панасюк, який здійснював основні роботи, отримав 326 979,14 гривень.

Тенденція робити ремонт у дворах, де проживають керівники влади чи депутати, є показовою для міста залізничників. Торік під час виборчої кампанії приватна фірма поклала новий асфальт до двору та у дворі багатоповерхівки на вулиці Незалежності, де розташована квартира, в якій зареєстрований мешканцем міський голова Олег Кіндер. З приводу цієї доброї справи, то одна із пенсіонерок, яка тут проживає, висловила нашим журналістам бажання, щоб вибори проводилися частіше.

До речі, цей заасфальтований двір знаходиться якраз напроти двору, де проживає Ігор Прокопів. Чи багато дворів у Ковелі можуть похвалитися такими капітальними ремонтами з новими бордюрами та бруківкою за кошти з міського бюджету?