12 Липня, 2024

«Ковельмолоко» не повертає селянам величезні борги

Переробний завод «Ковельмолоко», який входить до бізнес-інтересів депутата Верховної Ради України Степана Івахіва, заборгував за здане молоко виборцям свого «патрона» тільки на одній Ковельщини майже чверть мільйона гривень.

Заборгованість «тягнеться» ще з жовтня 2014 року. Мешканці, яким завинило приватне підприємство, проживають у дванадцяти сільських радах. Найбільші суми є по Козлиничівській (50,1 тис. грн.), Пісочненській (40 тис. грн.), Білашівській (28,2 тис. грн.), Сільцівській (26 тис. грн.), Майданській (20 тис. грн.), Облапській та Поповичівській (по 18 тис. грн.) сільрадах.

«З приводу не виплат жителям села Майдан коштів за молоко я ще у двадцятих числах березня подав депутатське звернення до міжрайонного прокурора Василя Лопохи з проханням надати допомогу людям у виплаті коштів. Зараз до мене та моїх колег-депутатів масово звертаються мешканці інших сільських рад з тією самою проблемою, що «Ковельмолоко» з ними не розраховується», – говорить депутат Ковельської районної ради Володимир Андросюк.

При цьому закупівельні ціни на молоко для промислової переробки від «Ковельмолоко» суттєво коливаються. Якщо на території Кричевичівської сільської ради підприємство платить 2,20 гривні за один літр молока, то у Дрозднівській – 2,75 гривні.