14 Липня, 2024

У Ковелі ‒ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

У Ковелі відбувся І Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2002 років народження, присвячений видатним тренерам та спортсменам Ковеля.

Змагання відбулися у спортивному залі КЗ КДЮСШ імені Є. Кондратовича, ‒ повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Майже юних спортсменів з різних куточків України прибули у місто залізничників, аби продемонструвати свою майстерність.

За підсумками змагань переможцями та призерами Всеукраїнського турніру з вільної боротьби стали:

ЮНАКИ

Вагова категорія: 26 кг.

1 місце Скорик Кирил (Новоград-Волинський)

2 місце Гаркушенко Андрій (Здолбунів)

3 місце Крикун Ілля (Львів)

3 місце Оксюк Іван (Новоград Вол)

Вагова категорія: 29 кг.

1 місце Кубукевич Павло (Рокитне)

2 місце Кулакевич Віталій (Рокитне)

3 місце Ільницький Назар (Львів)

3 місце Позняков Володимир (Володимир-Волинський)

Вагова категорія: 32 кг.

1 місце Мартинович Максим (Долина)

2 місце Сомчинський Дмитро (Ковель)

3 місце Серьогін Олександр (Володимир-Волинський)

3 місце Матвіюк Ілля (Здолбунів)

Вагова категорія: 35 кг.

1 місце Вілінський Андрій (Львів)

2 місце Канарський Роман (Ковель)

3 місце Овсійчук Петро (Коростень)

3 місце Кузів Олег (Долина)

Вагова категорія: 38 кг.

1 місце Дацьо Ігор (Долина)

2 місце Зарицький Микола (Коростень)

3 місце Брилюк Роман (Ратне)

3місце Панасюк Микола (Ратне)

Вагова категорія: 42 кг.

1 місце Завальний Гліб (Володимир-Волинський)

2 місце Крачук Мирон (Ратне)

3 місце Кулініченко Михайло (Новоград-Волинський)

3 місце Михальчук Владислав (Турійськ)

Вагова Категорія: 46 кг.

1 місце Фінюк Павло (Здолбунів)

2 місце Данилюк Олександр (Ратне)

3 місце Кислий Іван (Ковель)

3 місце Богданець Назар (Рокитне)

Вагова категорія: 55 кг.

1 місце Горік Василь (Ратне)

2 місце Гетманчук Владислав (Здолбунів)

3 місце Пословський Ілля (Ратне)

Вагова категорія+60 кг.

1 місце Сова Василь (Долина)

2 місце Романюк Володимир (Ковель)

3 місце Морозик Євген (Дубова)

3 місце Туровчук Максим (Володимир-Волинський)

Вагова категорія: 66 кг.

1 місце Хрусь Павло (Ковель)

2 місце Ковальчук Стас (Володимир-Волинський)

3 місце Михалик Ілля (Ратне)

У Ковелі ‒ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби (ФОТО)

ДІВЧАТА

Вагова категорія: 24 кг.

1 місце Кардаш Анастасія (Сарни)

2 місце Крупа Марина (Ковель)

Вагова категорія: 26 кг.

1 місце Пашуля Вікторія (Ковель)

2 місце Кисляк Катерина (Дубова)

Вагова категорія: 30 кг.

1 місце Падошик Ольга (Ковель)

2 місце Войків Ірина (Долина)

3 місце Пилипчук Олена (Клесів)

3 місце Антонюв Андріана (Львів)

Вагова категорія: 32 кг.

1 місце Кушнір Андріана (Львів)

2 місце Лєбедєва Анастасія (Ковель)

3 місце Васич Христина (Сарни)

Вагова категорія: 34 кг.

1 місце Кушнір Софія (Сарни)

2 місце Кирильчук Світлана (Володимир-Волинський)

3 місце Вовк Каріна (Тернопіль)

3 місце Черномор Каріна (Новоград-Волинський)

Вагова категорія: 36 кг.

1 місце Падошик Анастасія (Ковель)

2 місце Миселюк Тетяна (Ратне)

3 місце Прокопович Софія (Клесів)

Вагова категорія: 52 кг.

1 місце Гемейда Ганна (Бровари)

2 місце Красуля Ніка (Токмак)

3 місце Тиха Олександра (Бровари)

3 місце Варламова Вікторія Бровари

Вагова категорія: 56 кг.

1 місце Масловська Ольга (Іваничі)

2 місце Словак Яна (Харків)

3 місце Добринська Наталія (Клесів)

Вагова Категорія: 60 кг.

1 місце Колесник Катерина (Бровари)

2 місце Хтей Тетяна (Іваничі)

3 місце Малява Христина (Харків)