14 Липня, 2024

128 квадратів тепла і затишку, або Де збувається «ковельська мрія»

«Це одна з небагатьох квартир, які ще не продані» – Ольга клацає замком дверей, і ми зі сходової клітки четвертого поверху  заходимо у помешкання. Дві кімнати і кухня, два санвузли. Передпокій закінчується широкими, дугою сходами на другий поверх. Там – ще три кімнати, санвузол, гардеробна. Квартира дворівнева, одна з найрозкішніших у цій новобудові… 

З неї і починається наше знайомство з проектом, про який сьогодні знає кожен у Ковелі – житловим комплексом «Парковий квартал». Як і належить усьому новому, незвичному і популярному, має цей житловий квартал серед ковельчан  і неофіційну назву: його звуть  «Ковельська мрія».

НЕ КВАРТИРА, А ЦІЛИЙ «ОСОБНЯК»

Тільки походивши між новеньких стін симпатичного помешкання «Паркового кварталу», розумієш ті переваги, які дає своєму власнику дворівнева квартира. Таких у кожному під’їзді – чотири, займають вони 4-й поверх.

Передусім – це можливість створення автономних зон проживання. В межах одного дому батьки можуть жити практично окремо від молодої сім’ї сина чи доньки. Такий же поділ можливий і за принципом «робота – відпочинок», «свято -будень», «гості – сім’я».

По-друге – дворівнева квартира дає набагато більший простір для фантазії, втілення індивідуальних побажань господаря.  Дуже часто власники особливу частинку душі вкладають у сходи між першим і другим рівнем. Вони –  справді «родзинка» інтер’єру, яка дає змогу поекспериментувати з дизайном, матеріалами і формою.

По-третє, дворівнева квартира попри свою нетиповість не є дорожчою за однорівневу такої ж площі.

Дворівнева квартира у «Парковому кварталі» має ще одну перевагу: над нею розміщений не дах, а технічний поверх. Відтак і тепло у житлі буде краще зберігатися,  і технічний поверх – за домовленістю з рештою мешканців – можна використовувати під додаткове помешкання.

Більше того, саме на цю – 5-кімнатну дворівневу квартиру на 4 поверсі «Паркового кварталу» у забудовника діє передноворічна знижка.

«Ця квартира має площу 128 квадратних метрів, коштує у доларовому еквіваленті 39 тисяч. – розповідає менеджер центру продажу квартир «Паркового кварталу» Ольга Литвак. – При цьому тут проведені усі комунікації (в тому числі електрика та інтернет). На стінах  фінішна стяжка, хоч зараз шпалери клей. Встановлений котел і радіатори опалення, у кухні, санвузлах та коридорі вмонтована тепла підлога».

Одним словом – справді тобі «ковельська мрія»…

ПАРКОВИЙ КВАРТАЛ – МАЙБУТНЄ КОВЕЛЯ

Квартира-мрія – одне з помешкань першого під’їзду «Паркового кварталу». Він уже зданий в експлуатацію.  У під’їзді, стильно, зі смаком оформленому, робітники уже навіть підлогу вимили… Власники квартир почали індивідуальні ремонти.  Більшість мешканців – молоді сім’ї.

Будівельники відгородили прибудинкову територію від решти будівництва, наводять порядок, готуються класти бруківку. Поряд зводять решту під’їздів, які мають бути закінчені до осені наступного року.

Окремий «бонус» для мешканців «Паркового кварталу» – місце його розташування. Цевулиця Глібова, приватний сектор. А значить  багато зелені, приємний пейзаж у вікні, тиша, спокій і щебетання пташок.

Поряд – ставок. До центру міста – кілька хвилин їзди. Для повного комфорту і надійності – своя електропідстанція на території.  Для повноцінного життя і дозвілля – великі дитячий і спортивний майданчики. У кожної квартири – своє паркомісце і свій підвал на 13 квадратних метрів.

*     *     *

Виходимо з під’їзду, віддалік бачимо блоки червоної керамічної цегли, з якої будують наступні під’зди «Паркового кварталу».

«Компанія «Інвестор» будує житло тільки з керамічної цегли. Це екологічно, це краще береже тепло, це світові стандарти – пояснює Ольга Литвак.

Чуємо гуркіт: на територію «Паркового кварталу» в’їжджає вантажівка. Вікторія коментує: «Бруківку привезли. Приступаємо до благоустрою території. Скоро тут і освітлення буде, і майданчики, і алейки красиві…» І додає з посмішкою:  «Знаєте, вже якщо нас стали називати «мрією» – треба відповідати такому статусу!».

Сергій ЮРЧУК

Довідка

У вартість одного квадратного метра житла у «Парковому кварталі» входить:

– тепла підлога у коридорі, кухні, ванні і туалеті;

– система автономного опалення з радіаторами і котлом Bosh;

– засклені лоджії;

– металеві протипожежні вхідні двері,

– зовнішні стіни з керамічної цегли товщиною 380 мм, утеплені мінераловатними плитами  товщиною 150 мм, з подальшим покриттям декоративною штукатуркою;

– відокремлене місце парковки автомобіля;

– підвальне приміщення площею 13 квадратних метрів.