понеділок, 4 квітня
ad
ad
img

Новина

У Ковелі «донецький» позашляховик ігнорує правила дорожнього руху (ВІДЕО)

У Ковелі «донецький» позашляховик ігнорує правила дорожнього руху (ВІДЕО)

На YouTube з’явилося відео, як у Ковелі на вулиці Брестській чорний позашляховик, навіть не збавляючи швидкості, нахабно переїздить через залізничний переїзд, абсолютно не зважаючи на закриті шлагбауми, очевидну світлову та звукову сигналізацію.

«Переезд. Джип. АН 7707 CH. В Донецкой области нет переездов или статус позволяет игнорить красный свет?» – зазначає у дописі нік «lihach», який виклав це відео у «мережу».

«Чи не про цього любителя ховатися від принципових ковельчан на території міського відділу поліції написав Lihach» – запитує один із дописувачів у коментарях статті «Ковельські поліцаї годинами мордували наручниками інваліда АТО».

  Наше видання звертається до начальника Ковельського відділу поліції полковника Івана Туся, якщо він тут ще керує, з проханням розшукати цього нахабу, на «крутому» авто з донецькими номерами, і покарати за порушення правил дорожнього руху на території міста Ковеля. Зрозуміло, що «тягати» в суд простих людей за несанкціоновану торгівлю на «Привокзалці» помідорами-огірками потрібно для звітності, але в даному випадку громадськість хоче побачити принципові дії. За твердженням ковельчан, водій «джипу» є шваґром офіцера ковельської поліції. Закон один для всіх?!

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (32)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Чи створять у Ковельській міській раді тимчасову слідчу комісію з розслідування корупційних дій?
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth Правді 2 квітня 2016 р.   12:28
Ну звичайно ж віз вона ж знову народжувала,чі злісні хулігани за ними мчали а вони тікали,варіантів може бути багато.)))сміхота та й годі)))
author
Ігор Палиця
Голова Волинської обласної ради
«Не переживайте. З лікарнею [вузловою] все буде нормально»
22%
Проголосувало: 330 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn