неділя, 29 травня
ad
ad
img

Новина

Ковельчанка на «Детекторі брехні» розповіла про батька-онаніста та інцест із братом (ВІДЕО)

Ковельчанка на «Детекторі брехні» розповіла про батька-онаніста та інцест із братом (ВІДЕО)

22-річна Ірина Малютік із Ковеля стала героїнею випуску психологічного проекту «Детектор брехні».

З дитинства Ірина недоотримувала батьківської любові. Батько зловживав алкоголем, а під перегляди порнографічних фільмів, займався самозадоволенням на очах у маленької доньки. Мати тим часом намагалася прогодувати сім'ю. Тому більшу частину часу працювала, ‒ йдеться на сайті проекту.

На «Детектор брехні» Ірина вирішила звернутися, щоб відкрито розповісти чоловікові про своє кримінальне минуле і довести йому, що вона змінилася. Крім того, дівчина хоче висловити всі свої образи матері, яку вважає причетною до всіх помилок, які здійснювала в молодості.

Будучи залишена сама на себе, Ірина виросла хуліганкою. З п'ятнадцяти років дівчинка почала вживати амфетамін, грабувати і бити перехожих на вулиці, займатися проституцією. Ведучи аморальний спосіб життя, вона навіть закрутила роман з братом, який відсидів термін у в'язниці за вбивство. І хоча інцест тривав всього лише чотири місяці, Ірина дуже болісно переживала розрив.

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (16)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Чи потрібна у Ковелі Громадська рада (Громрада) при міськраді?
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth нана 3 квітня 2016 р.   14:39
Не вчилась вона в другій школі.наклепи
author
Олег Кіндер
Ковельський міський голова
«Батьківщина» забезпечила фінансування в 2015 році залізничної лікарні на сто відсотків»
8%
Проголосувало: 310 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn