13 Липня, 2024

Ковельчани виступили на Відкритому Чемпіонаті Волині з тенісу

У Луцьку завершився І тур Відкритого Клубного Чемпіонату Волинської області з настільного тенісу.

Про це повідомляють організатори дійства, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

15-16 жовтня 2016 року в спортивному залі КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» відбувся І тур Відкритого клубного чемпіонату Волинської області з настільного тенісу, який відбувається в 4 тури.

У змаганнях взяли участь 23 команди з Волинської області, Луцька, Ковеля, Рівного, Кременця, Клеваня, Шацька, а також Любомля та Нововолинська. ДЮСШ №2 представляло 3 команди. Всіх учасників поділили на 4 групи по 6 команд, де ігри відбувались по коловій системі. По дві кращі команди з груп виходили до І фіналу, які розігрували місце – з 1 по 8.

До першого фіналу потрапили команди ДЮСШ №2-1, Кромберг і Шуберт, Спартак (Рівне), Ковель-1, СК «Демос» (Кременець), «Двері Білорусії» (Ковель), Любомль-1, РДЛМ (м. Луцьк). До 7 останнього туру точилася запекла боротьба. Основні претенденти на перемогу команди ДЮСШ №2-1 і Ковель-1 зустрілись в передостанньому турі. За команду Ковеля-1 грали Вахта ДмитроПінчук Віталій і Шевчук Олег. За команду ДЮСШ №2-1 – Панчук ВалерійВацин Ігор і Нечипорук Вадим. При рахунку 3:2 на користь ДЮСШ №2 Нечипорук виграв в Пінчука 5:0 в п’ятому сеті і не зміг справитись з хвилюванням і програв зустріч. Рахунок став 3:3 і пару виграла команда Ковеля-1 і стала переможцем першого туру.

ДЮСШ №2-1 – на другому місці, 3 місце – Кромберг і Шуберт (Войтович, Мацигора, Бакликов), 4 місце – СК «Демос» (Чубай, Ніколаюк, Демко), 5 місце – «Спартак» Рівне (Вальчук, Дмитрук, Сапельнік), 6 місце – Любомль-1 (Приступа, Каптановський, Чиж), 7 місце – «Двері Білорусії Ковель (Котік, Котов, Медведєв), 8 місце – РДЛМ Луцьк (Дігалевич, Луговський, Стельмащук).

9 місце в другому фіналі виборола команда ДЮСШ №2-2 в складі Смоліна Романа і Хвисюка Андрія.

«Хотіли б подякувати нашому спонсору – заводу «Кромберг енд Шуберт», в особі технічного директораСлавоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського, який надає велику допомогу Федерації настільного тенісу Волині. Директор заводу Славомір Качмарек сам виступав за команду свого заводу», – повідомляють організатори.