14 Липня, 2024

Захід у центральній бібліотеці приурочений Дню Гідності та Свободи. – Фотогалереї

21 листопада в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся тематичний захід приурочений Дню Гідності та Свободи.

Майдан 2004 року розбудив Україну. А Революція Гідності 2013 року довела нашу європейськість, незламність духу, гідність та наше прагнення до свободи.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та усіх вояків, які загинули на Сході України. Захід супроводжувався відео-роликами про Майдан. Усім відома пісня «Пливе кача» вкотре розбудила тривожні спогади, у всіх присутніх бриніли сльози на очах.

Ігор Верчук, голова Ковельської районної ради відмітив: «Втішений, що зібралася повна зала небайдужих людей. Дякую усім, хто причетний до цього свята. Тішусь, що Президент об’єднав свято Свободи та Гідності. Я з друзями із 2005, щороку разом відзначаємо це свято. Виходимо на Ковельський майдан зі знаменами та прапорами. Дякую усім, хто бореться за нашу свободу та незалежність».

Ігор Верчук відзначив пам’ятними медалями з нагоди річниці Майдану, присвяченим 85-річчю народження Степана Бандери, таких бійців: Сергій Голядинець (боєць добровольчого батальйону «Айдар»), Роман Бузько (боєць 80 аеромобільної бригади), Ігор Верчук (боєць батальйону особливого призначення Київ-2), Юлія Сахарчук (боєць Майдану, студентка Ковельського промислово-економічного коледжу ЛНТУ), Олег Клімук (батальйон територіальної оборони Волинської області «Волинь»), Ярослав Кравчик (боєць добровольчого батальйону «Айдар»).

Виступали також Лідія Козуля (активістка Євромайдану в м. Київ, депутат Ковельської районної ради), Олександр Макарусь (представник ГО «Майдан Гідності», учасник двох майданів 2004 та 2013 рр.), Іван Шевко (ветеран УПА).

З власними музичними творами виступили син і батько Іванко та Валерій Вороб’ї з смт Голоби. А також ковельчани Василь Мерчук та львів’янин Степан Петрусь із власною піснею «Вбережу».

ож ковельчани Василь Мерчук та львів’янин Степан Петрусь із власною піснею «Вбережу».