17 Липня, 2024

«Наведіть порядок!» ‒ «Ревізор» у Ковелі

Телевізійне соціальне реаліті-шоу «Нового каналу» під назвою «Ревізор» завітало у Ковель.

Знімальна група проекту разом з ведучими Вадимом Абрамовим, який інспектував підсобку, і Наталією Кудряшовою, яка шукала прострочені продукти, завітала до місцевого супермаркету «Слайга», де провели ретельну перевірку, ‒ пише Конкурент.

«Холодильна камера дуже цікава, і називається вона «асорті», тому що в ній і м’ясо, і птиця, і риба, і перші страви, і яйця, і десерти. Абсолютно все! А тепер по порядку: в мисці прямо на підлозі стоїть свіжа свинина. Одразу за мʼясом у картонній коробці ‒ сирі курячі яйця. На полицях багато кефіру. термін використання якого давно вийшов», – каже Абрамов.

У ситуацію втрутилася керівник супермаркету Олена Іванівна, яка наголосила, що продукти, які залишилася на полиці, зняті з реалізації, бо закінчився термін вживання. Одначе жінка так і не пояснила, чому свіжі продукти, як от свинина, зберігаються разом із простроченими продуктами.

Ведуча Наталія Кудряшова спершу перевірила стелаж із товарами для діабетиків, де відшукала прострочене печиво. У кошику прострочених продуктів також опинилися крабові палички, какао, цукерки та шоколадні батончики. Усього вона придбала прострочених продуктів на суму 643 гривні.

«Добре, що ці продукти купую я, а не інший покупець», – сказала жінка.

Тим часом іншим об’єктом для перевірки Вадим Абрамов обрав морозильну камеру та кухню в торговому залі.

«Якщо вас цікавило, як виглядає пекло, то це воно. У ньому все змішалося: і туші свині, і вареники. Все просто лежить на підлозі», – наголосив ведучий, оглянувши морозилку

А от за кухню Абрамов «сварив», адже була відсутня дата виготовлення продукції та не вказаний склад, що входить до цієї продукції.

Також ведучий показав морозильну камеру з морозивом, де нарахував аж 42 цінники, проте розібратися, скільки коштує те чи інше морозиво, йому не вдалося.

«Вражень дуже багато. Ми пішли радитися з командою», – резюмував Вадим Абрамов.

Зрештою, оскільки у супермаркеті виявили занадто багато проблем, «Ревізор» не рекомендував покупцям та не подарував відзнаку. «Наведіть порядок!» – порадили насамкінець ведучі.