13 Липня, 2024

Мешканець Ковельщини вбив дружину через зраду

Житель Ковельського району завдав своїй дружині понад 50 ударів дерев’яною палицею. Від отриманих травм жінка померла.

Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду від 22 вересня, ‒ пише ВолиньPost.

З документу стало відомо, що трагедія сталась в травні. Так, п’яний чоловік повернувся додому та почав з’ясовувати стосунки зі своєю дружиною. В розпал скандалу він схопив дерев’яну палицю та почав бити свою дружину. Жінка намагалася втекти від дебошира, однак він її наздогнав та продовжив бити.

Згодом додому повернулась донька та почула, що в комірці стогне її матb. Дівчина хотіла допомогти жінці підвестися, однак розлючений батько почав бити і її. Тоді дівчина заховалась у своїй кімнаті та подзвонила до своєї тітки.

За кілька хвилин у супроводі медиків та поліції приїхала родичка. Постраждалу жінку госпіталізували до лікарні, а дебошира забрали до відділку поліції. Чоловік пояснив свій вчинок тим, що застав свою благовірну з іншим чоловіком.

Наступного дня жінка померла. Коли справу скерували до суду, то виявилось, що їй завдали близько 54 ударів.

Син підсудного, який на час трагедії був на заробітках, просив суд стягнути з його батька 12 212 гривень майнової та 500 000 гривень моральної шкоди. Зрештою вироком Ковельського міськрайонного суду чоловіка засудили до 8 років позбавлення волі та зобов’язали відшкодувати синові 12 212 гривень матеріальної та 200 000 гривень моральної шкоди.

Зауважимо, що сторони по справі ще мають можливість оскаржити вирок суду в апеляційному порядку.