14 Липня, 2024

У Ковелі виставкою картин збирають гроші для особливих діток

Днями в галереї мистецтв відбулось відкриття «солодкої» виставки.

«ART SWEET …солодощі для душі» ‒ саме під такою назвою презентувала персональну благодійну виставку молода ковельська художниця Ірина Кондратович, ‒ повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Філолог за освітою вона почала писати картини за покликом душі. А відбулось це не так і давно, у 2012 році. І хоча все розпочиналося як хобі, незабаром це переросло у невід’ємну частину її життя. Відсутність спеціалізованої художньої освіти не стала на заваді до здійснення мрії молодої дівчини.  Знайомство з художницею Олею Комісарик дозволило вивчити багато технічних тонкощів, без яких неможливо малювати професійно. І, як результат – сьогодні Ірина є постійною учасницею колективних та благодійних вернісажів ковельських майстрів пензля. Її  роботи викликають у глядачів захоплення та позитивні враження.

Представлена експозиція складається з 36 робіт, виконаних в техніці олійного живопису. Художниці дуже подобається малювати ангелів, а ще – квіти, пейзажі та море. Вона пробує себе в портретному жанрі. Роботи майстрині говорять про неї: їй притаманна краса, ніжність, ліризм, жіночність і любов до всього живого.

Виставка для Ірини – це можливість ще раз зібрати свої картини разом, оцінити плюси та мінуси, простежити технічний ріст та набуття майстерності.

Ірина Кондратович розповідає, що відразу, як тільки з’явився задум зробити персональну виставку, майстриня знала, що вона буде особливою  і матиме благодійну мету. Адже вважає, що краса повинна приносити користь.  Ірина разом з ГО «ФОМА» проводить благодійні заходи. Цього разу  вона вирішила, що частина коштів від продажу картин, а також зібрані гроші під час виставки, будуть передані дітям з обмеженими фізичними можливостями ГО «Реабілітаційний центр».