14 Липня, 2024

У мерії Ковеля економісти «нарахували» на піар влади аж 200 мільйонів гривень

Депутатам Ковельської міської ради роздали таку собі брошурку, на 29-ти сторінках, яка має назву: «Інформація про виконання програми економічного і соціального розвитку міста на 2014-2015 роки за 2015 рік». Обранці громади будуть її розглядати на пленарному засіданні шостої сесії, що відбудеться у понеділок, 22 лютого.

Інформацію і проект рішення, який її стосується, підготував відділ економічного розвитку виконкому міської ради. Хто конкретно з чиновників працював над документами – достеменно невідомо, але з цифрами вони явно «переборщили», зазначивши справді божевільні суми, очевидно, через неуважність, або головотяпство, а можливо й некомпетентність.

Отже, інформуючи депутатів про реалізацію програми «Висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування», зазначається: обсяг коштів у міському бюджеті на дану програму на 2015 рік становив 280 тисяч гривень (229 тис. грн. – друковані видання, 51 тис. грн. – телебачення). Наше видання уже повідомляло за цю рекордну суму.

А ось використано – «201,218 тис.грн.», тобто виходить 201 мільйон 218 тисяч. Якби дивні скорочені слова «тис.грн.» вжили раз, то це можна було би списати на прикрий випадок, але вони «визирали» знову й знову.

«Опубліковано 175 інформаційних повідомлення, підготовлених відділом внутрішньої політики та іншими структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради (в тому числі оприлюднені й ряд важливих рішень міської ради та виконавчого комітету), а також 73 вітання, 126 оголошень та повідомлень. Використано коштів в сумі 148,998 тис. грн.

За розміщення інформаційних матеріалів у газеті «Волинь-нова» оплачено 50,780 тис. грн., в «Слово Волині» – 1,440 тис. грн.», – йдеться у розтиражованому документі для депутатів.