14 Липня, 2024

У Ковелі ‒ стрілянина між неповнолітніми

Ковельські неповнолітні вирішили зʼясувати побутовий конфлікт за допомогою зброї.

Про це повідомляє Волинська газета.

Компанія неповнолітніх займалася спортом на одному зі шкільних стадіонів Ковеля. Хлопці побачили, що їхні заняття знімають на мобільний незнайомці років 17-18-ти. Підійшовши до «операторів», попросили видалити записи з мобільного. Проте незнайомці відмовилися.

Тоді один із неповнолітніх спортсменів відлучився. За короткий проміжок часу повернувся та запропонував з’ясувати стосунки на березі річки Турія. А там, наставивши на тих, хто знімав, револьвер, укотре наказав видалити запис із мобільного. Знову почувши відмову, попередив, що буде стріляти. Проте той, замість злякатися, став наступати й у результаті отримав декілька поранень, одне з яких виявилося тяжким, позаяк пошкодило органи травної системи.

«Стрілок» висунув свою версію. Мовляв, знімальник його повалив і тільки після того, тобто, з необережності, він вистрелив.

Однак експерти заперечили цю версію.

Обвинувачений у скоєному розкаявся. Пообіцяв компенсувати витрати на лікування і заплатити 80 тис. грн моральної шкоди. А оскільки він ‒ одружений та має малолітню дитину, то суд присудив йому 2 роки випробувального терміну.