п'ятниця, 15 липня
ad
ad
img

Фотогалерея

За розбиту дорогу депутат Шава обіцяє винести мера Кіндера на вилах

Ще з літа депутат Ковельської міськради В’ячеслав Шава звертається до «батьків» міста з проханням зробити ремонт вкрай розбитої вулиці Василя Симоненка, прилеглої до загальноосвітньої школи № 12 та дитячого садка № 9. Обранець громади приїздив сюди із начальником відділу комунального господарства Олександром Балаком. Чиновники обіцяли відремонтувати вулицю до початку нового навчального року, але обіцянку свою, як водиться, не виконали. 
А на початку засідання чергової 63-ї сесії міськради мер Олег Кіндер оголосив, що Ковель вкотре став переможцем серед інших міст під час конкурсу. Ковель визнали містом найкращого благоустрою в Украї��і. Отакої! Ця несподівана звістка дуже обурила депутата В’ячеслава Шаву, який з мікрофону заявив таке: якщо не відремонтують дорогу біля школи і дитячого садка, то він прийде до Кіндера і разом з іншими людьми винесе його з кабінету на вилах.
 
Коментарі (0)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!