неділя, 15 листопада
ad
img

Новина

«Я вам на посаду помогла стати!» – Вікторія Васінович сенсаційно заявила Олегу Кіндеру

«Я вам на посаду помогла стати!» – Вікторія Васінович сенсаційно заявила Олегу Кіндеру

У Ковелі судовий процес «Васінович проти Кіндера» обростає новими подробицями, які мають шанс отримати номінацію «Вислів п’ятирічки».

У кулуарах Ковельського міськрайонного суду нинішня підлегла місцевого градоначальника Вікторія Васінович публічно заявила про свою допомогу Олегу Кіндеру в набутті посади мера міста. Цитати просто вражають.

«Вікторія Павлівна, я думаю, що, уф-ф-ф-ф, ну, може й завтра, ви «по статті» будете звільнені», – промовив під час технічної перерви, вийшовши із зали суду, розпашілий від гарячих судових дискусій міський голова Олег Кіндер.

Ще б пак! Підлегла Кіндера насмілилась не лише подати керівника до суду, а, на додачу, в цьому судовому засіданні збільшила позовні вимоги. До вже оскаржуваного, як незаконного, розпорядження про дисциплінарне стягнення Вікторія Васінович додала ще одне кіндерове – аналогічне.

«То ви погрожуєте?», – сходу відреагував правозахисник Сергій Товкач на цей зловісний замисел головного ковельського чиновника, який себе називає «гарантом конституції».

«Нед… На… Не дай Бог! Ви що?» – засмикався, наче зловлений «за язик», головний посадовець Ковеля.

«Погрожуєте! І вже не перший раз, – підтвердила очевидне Вікторія Васінович. – Це, напевне, подяка за те, що я вам на посаду помогла стати. За моє жито – мене й бито! Мені ще тоді казали, яка ви людина, а я не вірила! Ви – непорядна людина».

Позивачка з докором випалила справжню сенсацію в сторону колишнього «підопічного» кандидата в мери Кіндера, адже на «мерських» перегонах-2010 була головою міської виборчої комісії.

Вікторія Васинович вручає Олегу Кіндеру посвідчення міського голови

 

«Він же (Кіндер) сказав «може». Ви не «фільтруєте» сказане», – намагався десь знизу, із-за спини, вступитися-оправдатися за свого «шефа» перший заступник мера Анатолій Трофимук, викликаний до суду свідком по справі.

«А що у вас за такий лексикон? «Фільтруєте»! Нагадує «по-фєні»?» – отримав у відповідь колекціонер житлової нерухомості, відібраної у малолітніх ковельчан.

«Ви розумієте процес фільтрування з хімії? Це літературне слово», – враз напрочуд доречно почав щедро ділитися запасами шкільних знань з основ наук Анатолій Трофимук.

«Я просто пожалів людину, яка була безробітна», – не переставав розкидатися власними достоїнствами в бік Васінович міський голова Кіндер.

«Я теж вас пожаліла», – підвела риску в майже п’ятирічній історії початків кіндерового мерства відчайдушна ковельчанка…

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (17)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

img

ОПИТУВАННЯ

Що чекає на Ковельську міську раду після виборів?
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth Слава 22 січня 2015 р.   15:43
Я думаю що ми не пожалкуємо,коли Васінович стане мером тоді будемо почувати себе людьми!!
author
Олег Кіндер
Міський голова Ковеля
Депутати Ковельської міської ради чесно відпрацювали п’ять років
24%
Проголосувало: 53 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn