субота, 11 червня
ad
ad
img

Новина

На свій піар влада Ковеля грошей з бюджету міста не шкодує (ДОКУМЕНТИ)

На свій піар влада Ковеля грошей з бюджету міста не шкодує (ДОКУМЕНТИ)

Про виділення коштів ковельською мерією на висвітлення власної діяльності повідомлялося неодноразово. У міському бюджеті на 2016 рік під «розкрутку» позитивного іміджу владної команди мера Олега Кіндера передбачено 200 тисяч гривень – на періодичні видання (газети і журнали) та 80 тисяч гривень – на телебачення і радіомовлення. Загалом, замовлена високопосадовцями так звана інформаційна «джинса» обійдеться міській громаді в майже третину мільйона гривень, що є рекордною сумою.

У вересні минулого року, якраз під місцеві вибори, на висвітлення піар-компанії «біло-сердечної» влади Олега Кіндера з кишень ковельчан було виділено додатково 50 тисяч гривень, причому таке цільове бюджетне фінансування адресоване виключно єдиному виданню – обласній газеті «Волинь-нова», з якою співпрацює пенсіонерка, на той час депутатка Волиньради з фракції ВО «Батьківщина», а нині керівник прес-центру цієї обласної парторганізації Валентина Блінова, яка балотувалася кандидатом до Волиньради по Ковелю, але вибори програла.

Скільки коштує для міського бюджету одна «замовна» публікація, скажімо, в тій же самій «Волині-новій»? З яких тарифів «випливає» її ціна, і хто такі розцінки встановлює? Дослідити цю «таємничу» тему взявся один з небагатьох активних депутатів Ковельської міської ради, член партії УКРОП Володимир Косцьов’ят.

Як повідомляє Володимир Кирилович, за останніх півроку між міським головою Олегом Кіндером та головним редактором газети «Волинь-нова» Олександром Згоранцем укладено два договори: один – від 10 вересня 2015 року на 50 тисяч гривень, другий – від 9 лютого 2016 року на 20 тисяч гривень. Про ціну окремих публікацій тут мова не йде. Втім, ознайомившись із актами здачі-прийому виконаних робіт з надання послуг, мерія розраховувалася із редакцією за розцінками, які встановлені на політичну рекламу.

Ну, а тепер про вартість самих публікацій. Візьмемо, наприклад, репортаж із позачергової сесії Ковельської міської ради, на якій депутати ухвалили два звернення до Президента України Петра Порошенка. Здавалось би, яка тут може бути політична реклама? Однак градоначальство і себе зуміло «пропіарити», і главу держави добряче «натовкло», причому не погребувало зробити це на фоні героя-ковельчанина, який в зоні АТО віддав своє життя за цілісність нашої країни. В одних нема совісті брати гроші за таку статтю, а в інших – за подібне платити!

Попри те, що в акті здачі-прийому виконаних робіт з надання послуг від 18 вересня 2015 року замовником даної газетної публікації значиться виконавчий комітет [ЄДРПОУ – 04051313, – ред.], чомусь роботи прийняті міською радою [ЄДРПОУ – 21735504] – абсолютно іншою юридичною особою, яка до договірних зобов’язань виконкому немає жодного стосунку. Як таку фінансову оказію зареєструвало та взяло на облік Ковельське управління державної казначейської служби України Волинської області?!    

У статті «Не страшна зима, якщо до неї готуватися заздалегідь» на фотознімку бачимо, як мер Олег Кіндер «поспілкувався з ковельчанами, які задоволені ремонтом вулиці Драй-Хмари», на що з міського бюджету використано 2,6 мільйона гривень. Тільки ось невдовзі на відремонтованій вулиці провалився колодязь, і той злощасний люк провалювався ще кілька разів.

Кореспонденція «Ковельчани вкотре просять розв’язати задавнену проблему», в якій знову озвучується проблема вузлової лікарні станції Ковель, чомусь друкується на правах реклами, про що свідчить невеличка позначка в кінці заголовка статті. Хіба проблеми кількох сотень медиків-залізничників є рекламою? За що платити з бюджету майже 7 тисяч гривень? Відповідь проста – за псевдонімом «Мар’яна Вербівська» приховується реальна авторка, яка отримає від редакції щедрі «відсотки» за написання рекламної «заказухи».

Дивним виглядає текст у рахунку з бухгалтерії: «За опублікування статті про роботу Ковельської міської ради щодо закриття Ковельського ветсанзаводу…»

Звіт з «інавгурації» міського голови Олега Кіндера, яка, як не прикро констатувати, «вийшла у свисток», тобто була «провалена» головою ТВК Світланою Карпук, теж оплатили з бюджету.

Новорічне вітання міського голови також вартує не дешево. І тут Олег Олексійович знову розрахувався бюджетними коштами. Одним словом, мер від себе особисто привітав ковельчан із святом за їхні ж гроші. Така мораль такої влади…    

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (9)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Чи потрібна у Ковелі Громадська рада (Громрада) при міськраді?
232 осіб Громрада при міськраді, яка обрана громадою, це – крайня ступінь маразму
71 осіб Не потрібна, бо вже є Громрада при міському голові
36 осіб Ця ідея – черговий популізм мера
27 осіб Перед можливими виборами такий орган дуже треба
13 осіб Нехай ще створять Громраду при виконкомі
Всього проголосувало
379 осіб
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth Вчителька 24 березня 2016 р.   20:08
Хіба у мера є совість?
author
Олег Кіндер
Ковельський міський голова
«Батьківщина» забезпечила фінансування в 2015 році залізничної лікарні на сто відсотків»
7%
Проголосувало: 477 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn