п'ятниця, 15 липня
ad
ad
img

Новина

«Ковельські» спрощенці поповнили казну на 7,5 мільйона

«Ковельські» спрощенці поповнили казну на 7,5 мільйона

Підприємцями-фізичними особами, підприємцями-юридичними особами та аграріями, які перебувають на обліку в Ковельській ОДПІ і які обрали спрощену систему оподаткування, в січні ‒ лютому сплачено майже 7,5 мільйона гривень єдиного податку.

Про це повідомляють у Ковельській ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.

За словами заступника начальника Ковельської ОДПІ Алли Антонюк, сплату єдиного податку за два місяці цього року збільшила підприємницька спільнота міста Ковеля та Ковельського району, Турійського, Любомльського та Шацького районів. Саме від них за згадуваний період часу надійшло 5,9 мільйона гривень надходжень єдиного податку, що майже на 1,7 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

Підприємці-юридичні особи поповнили місцеві скарбниці на понад 1 мільйон гривень.

Четверта група спрощенців ‒ це суб’єкти підприємництва аграрної галузі, які раніше сплачували фіксований сільськогосподарський податок. Відтак, від місцевих аграріїв – відповідальних платників Ковельської ОДПІ за два місяці 2016 року надійшло майже 0,5 мільйона гривень єдиного податку.

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (0)
КОМЕНТАРІ МОЖУТЬ ЗАЛИШАТИ
ЛИШЕ АВТОРИЗОВАНІ КОРИСТУВАЧІ
ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Чого найбільше не вистачає Ковелю у своє свято – День міста?
author
В’ячеслав Рубльов
Депутат Волинської обласної ради
«Санаторій «Турію» довели до банкрутства спеціально»
95%
Проголосувало: 43 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn