понеділок, 11 квітня
ad
ad
img

Новина

Ковельчани в минулому році торгували найбільше з Росією

Ковельчани в минулому році торгували найбільше з Росією

У 2015 році обсяг експорту товарів у Ковельському районі становив 6,8 мільйона доларів США, імпорту – 7,3 мільйона доларів.

Порівняно із 2014 роком експортно-імпортні поставки скоротились відповідно на 26,7% і в 2,2 раза, ‒ повідомляють у прес-службі Ковельської РДА.

Експортували, в основному, у Російську Федерацію, Польщу та Німеччину деревину і вироби з неї, вироби з чорних металів, овочі.

Від партнерів із країн Європейського Союзу одержували пластмаси, полімерні матеріали, засоби наземного транспорту, механічні пристрої, вироби з чорних металів, корми для тварин, фармацевтичну продукцію.

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (3)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Чим закінчиться резонансна пригода з Мирославом Токарчуком?
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth Єгерь 12 березня 2016 р.   7:30
То Кіндер продає ліс
author
Ігор Палиця
Голова Волинської обласної ради
«Не переживайте. З лікарнею [вузловою] все буде нормально»
21%
Проголосувало: 410 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn