четвер, 24 березня
ad
ad
img

Новина

У Ковелі хочуть електроенергію з альтернативних джерел

У Ковелі хочуть електроенергію з альтернативних джерел

Волиньраді пропонують підтримати стратегію розвитку Волинської області. Депутатам потрібно затвердити план заходів на 2015-2017 роки.

Про це стало відомо у четвер, 3 березня, під час засідання комісії з питань промисловості, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства, ‒ пише Конкурент.

Як зазначив начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції обласної державної адміністрації Юрій Кресак, цей документ було опрацьовано широкими колами громадськості, після чого робоча група виділила п'ять основних напрямків.

Отже, стратегія розвитку включає такі програми : розвиток людського потенціалу, Волинь-туристична, нова промисловість, місцева енергетика, волинське село.

Своєю чергою, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Сергій Кошарук розповів, що впровадження програм буде відбуватися за рахунок державних коштів, грантів та фінансування від приватних підприємств.

Разом з цим Юрій Кресак просить доповнити план заходів стратегії ще одним пунктом, а саме встановленням у Ковелі когенераційної установки, яка працюватиме на біопаливі та буде генерувати електричну енергію в мережу Обленерго, а також подаватиме теплову енергію в тепломережі міста, заміщуючи потребу у природньому газі для двох котелень. Зі слів посадовця, на це не потрібно державних коштів, оскільки ініціатива буде повністю профінансована приватним бізнесом.

У підсумку комісія рекомендувала Волиньраді затвердити план заходів на 2015-2017 роки з реалізації стратегії розвитку Волинської області.

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (4)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Чи створять у Ковельській міській раді тимчасову слідчу комісію з розслідування корупційних дій?
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth Желєзний Дравасєк 4 березня 2016 р.   10:54
Вітряки та сонячні батареї врятують ковельські ліси від тотального знищення.
author
Ігор Палиця
Голова Волинської обласної ради
«Не переживайте. З лікарнею [вузловою] все буде нормально»
25%
Проголосувало: 168 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn