вівторок, 12 квітня
ad
ad
img

Новина

Ковельчани віддали на армію понад 700 тисяч

Ковельчани віддали на армію понад 700 тисяч

У січні 2016 року від платників податків, які перебувають на обліку в Ковельській ОДПІ до Державного бюджету надійшло 1,2 мільйона гривень цього платежу.

Зокрема, платники міста Ковеля та Ковельського району перерахували для армії, відповідно, майже 600 тисяч гривень та 135 тисяч гривень, ‒ повідомляють у прес-службі ДФС Волині.

Платники Любомльського району сплатили 238 тисяч гривень, платники Шацького та Турійського районів перерахували 218 тисяч гривень військового збору.

Фахівці Ковельської ОДПІ зазначають, що базою оподаткування для сплати збору є загальний оподатковуваний дохід (будь-який дохід, який підлягає оподаткуванню, нарахований, виплачений, наданий) на користь платника податку  протягом звітного податкового періоду.

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, перелік яких визначено п. 164.2 ст.164 ПКУ, у тому числі доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування ( виплати, надання), а також іноземні доходи. Крім цього, об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід або сукупний чистий дохід, який  отримує відповідно фізична особа – підприємець, (крім спрощенців)або фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність.

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (1)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Чим закінчиться резонансна пригода з Мирославом Токарчуком?
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth Ковельчанка 26 лютого 2016 р.   10:02
а скільки вираховують із зарплати вже майже 2 роки і це зі всіх українців а армія до цього часу небоєздатна. це тільки в нас із зарплати збирають військовий збір, піднімають тарифи і ще при цьому заробітна плата і пенсія є одна із найнищих у світі. Зато на кожному кроці патріотичні заклики і гуманізм, та до одного місця ця духовність коли люди біднішають з кожним днем не можуть елементарного собі дозволити ні в лікуванні ні в харчуванні. О ЦЕ І Є ГЕНОЦИД НАЦІЇ АЛЕ ПІД ПАТРІОТИЧНИМ ПРИКРИТТЯМ. через 5 років не буде кому вже скандувати "Слава Україні, Героям слава"
author
Ігор Палиця
Голова Волинської обласної ради
«Не переживайте. З лікарнею [вузловою] все буде нормально»
21%
Проголосувало: 411 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn