понеділок, 11 квітня
ad
ad
img

Новина

Оштрафували ковельське комунальне підприємство

Оштрафували ковельське комунальне підприємство

Адмінколегія Волинського обласного відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП «Ковельбуд» через формування та застосування економічно необґрунтованих тарифів з утримання будинків на 7 000 гривень.

Втім, саме підприємство оскаржило таке рішення в судовому порядку, ‒ пише Під прицілом.

У Господарському суді Волинської області представник КП«Ковельбуд» взявся доводити, що підприємство не є монополістом на ринку послуг у своєму місті, як про це заявили в АМКУ, а тарифи за надання комунпослуг є завищеними.

Причиною для такого рішення АМКУ стало звернення мешканців кількох гуртожитків, що у Ковелі, мовляв, вартість послуг є завищеною. Втім представники підприємства на це відповіли, що КП «Ковельбуд» не проводило розрахунок тарифів та послуг окремо по кожному гуртожитку, оскільки їх технічний стан однаковий, побудовані вони в 1958-1960рр., розташовані компактно, а вартість усіх послуг по їх утриманні аналогічні. Крім того, КП «Ковельбуд» до комунальної власності не відноситься, а тому й не повинно узгоджувати розмір тарифів з Ковельською міською радою.

Втім, в судовому засіданні було встановлено, що підприємство таки є монополістом на ринку послуг, позаяк у нього немає конкурентів. Крім того, усі тарифи на комунпослуги, які надаються мешканцям міста повинні бути затверджені на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Відтак, адмінколегія Волинського обласного відділення Антимонопольного комітету України прийняла правильне рішення відносно накладення штрафу на КП «Ковельбуд», а тому в позові слід відмовити.

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (5)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Чим закінчиться резонансна пригода з Мирославом Токарчуком?
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth Правовим невігласам 20 лютого 2016 р.   15:34
Комунальне підприємство - це підприємство публічної (комунальної) форми власності, його власником є територіальна громада. А Ковельбуд - фіктивно-колективне, фактично приватне підприємство, а не комунальне.
author
Ігор Палиця
Голова Волинської обласної ради
«Не переживайте. З лікарнею [вузловою] все буде нормально»
21%
Проголосувало: 407 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn