понеділок, 11 квітня
ad
ad
img

Новина

Ковельський бізнес заплатив понад 10 мільйонів податків

Ковельський бізнес заплатив понад 10 мільйонів податків

35,1 мільйона гривень надійшла до Зведеного бюджету України від платників податків, що перебувають на обліку в Ковельській ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області за січень 2016 року.

За словами заступника начальника Ковельської ОДПІ Алли Антонюк, це на 9,2 мільйона гривень, або на 36 відсотків більше, ніж за відповідний період минулого року, ‒ повідомляють у прес-службі ДФС Волині.

До Державного бюджету представниками місцевого бізнесу та суб’єктами го��подарювання Ковельщини за згадуваний період часу сплачено 10,1 мільйона гривень, що на 1,9 мільйона гривень більше, ніж за відповідний період 2015 року.

Посадовець  також проінформувала, що до місцевих скарбниць міста Ковеля, Ковельського, Турійського, Любомльського та Шацького районів за січень 2016 року надійшло 25 мільйонів гривень, в тому числі: податку на доходи фізичних осіб – 11,8 мільйона гривень, плати за землю – 2,4 мільйона гривень, єдиного податку – майже 2,9 мільйона гривень.

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (1)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Чим закінчиться резонансна пригода з Мирославом Токарчуком?
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth девяності 9 лютого 2016 р.   23:00
Налогова зробіть нормальні податки і щоб усі платили, тоді ви крахобори побачите на скільки збільшаться поступлення в казну, жуєте соплі і думає керівництво де урвати ,робіть нормальні закони.
author
Ігор Палиця
Голова Волинської обласної ради
«Не переживайте. З лікарнею [вузловою] все буде нормально»
21%
Проголосувало: 410 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn