п'ятниця, 8 січня
ad
ad
img

Новина

Начальником поліції у Ковелі став Іван Тусь (ДОКУМЕНТ)

Начальником поліції у Ковелі став Іван Тусь (ДОКУМЕНТ)

На посаду начальника Ковельського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області призначено полковника Туся Івана Гавриловича, який до цього керував міським відділом (з обслуговування міста Ковеля і Ковельського району) обласного управління МВС.

Про призначення Івана Туся пише у своєму блозі журналістка Оксана Петрук на сайті Громадське.Волинь, отримавши на свій запит відповідь начальника генерал-поліції третього рангу Петра Шпиги.

Пригадується, як навесні 2014 року громадськості Ковеля довірили обирати нового начальника міліції. «Автомайдан», «Правий сектор», «Охорона порядку» спільно вирішили, аби на посаді лишався Іван Тусь. Громада міста погодилася з таким рішенням на Народному вічі. З цього приводу навіть було звернення до Міністерства внутрішніх справ України.

Як уже повідомляло наше видання, торік «Правий сектор» змусив Івана Гавриловича написати заяву на звільнення. Громадська рада при Ковельській РДА засудила дії «Правого сектору» в конфлікті з міліцією: треба діяти цивілізовано. Скандал навколо відставки керівника міліції починав набирати обертів: Іван Тусь пообіцяв забрати заяву про звільнення. Таке рішення він прийняв після зібрання, організованого на його підтримку, яке відбулося 29 квітня. Начальник УМВС Волині не побачив підстав для звільнення Туся. Керівник Волинської міліції Петро Шпига на прес-конференції  сказав, що Івана Туся не звільнять за рапортом, який він написав під час візиту «Правого сектору». Так і сталося.

До речі, колишній начальник сектору кадрового забезпечення Ковельського МВ УМВС України у Волинській області Юрій Ліпич став начальником Любомльського відділу поліції. Свого часу Юрій Іванович працював старшим дільничним інспектором міліції, «обслуговуючи» два ринки міста Ковеля – центральний (на вулиці Брестській) та привокзальний.

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (14)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Що чекає на Ковельську міську раду після виборів?
475 осіб Нічого не поміняється
94 осіб Тривале протистояння політичних опонентів
93 осіб Політичні угруповання міської ради домовляться про спільну роботу
59 осіб Створення промерської більшості
54 осіб Параліч міської влади
Всього проголосувало
775 осіб
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth квітка 7 січня 2016 р.   20:57
Як були менти бидло, зупиняють просто так, а якщо ще на ненаших номерах.на привокзалці зробити все для інвалідів, це дибілізм,це ковель
author
Ігор Пініс
Депутат Ковельської міської ради, член виконкому
У Ковель повернулися часи Януковича, напевно ще і гірші
74%
Проголосувало: 343 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn