вівторок, 12 січня
ad
ad
img

Новина

Керівники Ковельщини розказали про очікування у 2016 році

Керівники Ковельщини розказали про очікування у 2016 році

Очільники райдержадміністрації Віктор Козак та районної ради Андрій Броїло започаткували для засобів масової інформації проект «Запитай у влади», який, за їх словами, «сприятиме прозорості роботи влади та достовірному інформуванню жителів з першоджерел про всі події, що відбуваються в районі».

Говорили про бюджет району на 2016 рік, мобілізацію, утворення двох об’єднаних територіальних громад – Голобської і Велицької, інвестиційні проекти, які вдалося реалізувати цього року. Як твердить Віктор Козак, буде продовжено будівництво школи у селі Білині. Є ще чотири проекти регіонального розвитку району на 2016 рік. Андрій Броїло розповів про нові програми «Комплексна реставрація озер Волині» і «Рибницький комплекс Волині», які будуть реалізовуватися за рахунок Євросоюзу.

У Ковельському районі заплановано створення екотехнопарку «Лісова казка» на базі чотирьох озер, гідрологічного заказника «Сомин» та ландшафтного заказника «Нечимне». Як було сказано, Ковельський район на ці амбітні ідеї може залучити до 15 мільйонів євро. А як же бути з дачами, в тому числі й приватними, на озері Ухо, що в селі Уховецьку, які побудовані в прибережній смузі? Вони теж освоюватимуть кошти ЄС? 

Журналісти дізнались про прийдешню реконструкцію в селі Колодяжному дошкільного навчального закладу та Будинку культури, який має стати «районним». Відновиться практика проведення днів депутата районної ради. Віктор Козак нарікає на відсутність спільної думки з міським головою Олегом Кіндером стосовно ще довоєнної будівлі відділу РАЦСу, яка поступового розвалюється.

«Особисто у мене з Віктором Теодосійовичем немає розбіжностей у політичних та господарських питаннях. Він залучається підтримкою депутатського корпусу, громадськості для того, щоб прийняти узгоджене і правильне рішення на користь Ковельщини», – так оцінив свою співпрацю з виконавчою владою Андрій Броїло.

А відносно тривалої вакансії на посаду заступника голови райради, то Андрій Петрович повідомив, що після Різдва у нього таки буде «зам», і для когось це буде приємним різдвяним «сюрпризом». При цьому сам голова й надалі продовжує працювати на «голу» зарплату, бо за надбавки і премію депутати не проголосували, «проваливши» це питання на сесії ради.

Такі зустрічі керівників району з журналістами будуть проводитися щомісяця. 

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (5)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Що чекає на Ковельську міську раду після виборів?
475 осіб Нічого не поміняється
94 осіб Тривале протистояння політичних опонентів
93 осіб Політичні угруповання міської ради домовляться про спільну роботу
59 осіб Створення промерської більшості
54 осіб Параліч міської влади
Всього проголосувало
775 осіб
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth неосвіченому "вумнику " 4 січня 2016 р.   17:17
"районний бюджет до голобських освітян з часу утворення об'єднаної громади не має ніякого видношення" ??? Це що Кульцман уже немає заборгованості перед педагогами за відпрацьований 2015 рік ? Згідно КЗ про Працю - винаймач -роботодатель (Відділ освіти Ковельської РДА п.Козак ) при переводі(звільненні ?) працівника (вчителя ) має провести розрахунок за фактично відпрацьовані години в тому числі премії .
author
Ігор Пініс
Депутат Ковельської міської ради, член виконкому
У Ковель повернулися часи Януковича, напевно ще і гірші
76%
Проголосувало: 391 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn