вівторок, 12 січня
ad
ad
img

Новина

Кіндер витратить на піар рекордну суму бюджетних коштів

Кіндер витратить на піар рекордну суму бюджетних коштів

Депутати Ковельради затвердили міський бюджет на 2016 рік та перелік регіональних програм, які фінансуються за його рахунок.

Одна з програм стосується висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування. Отже, влада, на чолі з міським головою Олегом Кіндером, на «розкрутку» власного позитивного іміджу передбачила на періодичні видання (газети і журнали) 200 000,00 гривень, а на телебачення і радіомовлення – 80 000,00 гривен. Загалом, так звана «джинса» обійдеться міській громаді в майже третину мільйона гривень, що є рекордною сумою.

Програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування на 2015 рік була «скромнішою» – 150 000,00 гривень (99 000,00 грн. – друковані видання, 51 000,00 грн. – телебачення). Щоправда, перед виборами у вересні «біло-сердечна» депутатська більшість Ковельської міськради додатково «витягла» з кишень ковельчан на власний піар іще 50 000,00 гривень, причому таке цільове бюджетне фінансування адресоване виключно єдиному виданню – обласній газеті «Волинь-нова», яка не приховує своїх симпатій до Олега Кіндера та ВО «Батьківщина».

До речі, у програмі економічного і соціального розвитку міста на 2016 рік, яку підготувала головний спеціаліст відділу економічного розвитку виконкому Ковельської міської ради Юлія Понікарчук, є розділ: «Висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування». Серед основних завдань і заходів цього «висвітлення» значиться доволі цікавий пункт: «підготовка прес-конференцій міського голови». Напевно, щось велике в лісі здохло, коли «запахло» офіційною зустріччю градоначальства з журналістами.

За всі роки перебування у місті Ковелі біля владного керма (з 2010 року і по сьогодні) Олег Кіндер провів одну-єдину(!!!) прес-конференцію для засобів масової інформації, яка закінчилася неабияким скандалом (скандали не на жарт постійно переслідують ковельського мера). Можливо через це Олег Олексійович так панічно страхається прес-конференцій? 

Нагадаємо, 26 жовтня 2011 року на перший прес-підхід Олега Кіндера прийшов місцевий підприємець Віктор Кавас й запитав його: «Я хотів би, Олег Олексійович, щоб ви дали мені відповідь перед журналістами: коли ви повернете мені мої гроші за те рішення, за яке голосували (під час сесії Ковельської міської ради), а потім скасували? От дайте таку відповідь!... Нехай всі знають, який ви «взяточнік»!» Кіндер подав на Каваса позов до суду, але в січні 2012 року на Волині засмерділо так званим «кіндер-гейтом». В Інтернеті з’явилися вельми цікаві аудіозаписи.

На них записано розмову двох чоловіків, які обговорюють повернення коштів за якусь непевну послугу. Із фрагментів розмов зрозуміло лишень, що ціна питання – нібито 5 тисяч доларів. Голос одного зі співрозмовників нагадує голос Олега Кіндера, інший – Віктора Каваса.

Хтозна, які там ще записи могли бути вийняті з «рукава», однак в резонансному судовому «двобої» верх, врешті-решт, взяв підприємець, бо в апеляційному суді, очевидно побоюючись переростання цивільного процесу в кримінальний, мер раптово відмовився від захисту своїх нібито порушених честі, гідності та ділової репутації.

Гостре народне слівце й надалі переслідує ковельського градоначальника. Як відомо, днями на засіданні найвищого представницького органу – міської ради – ковельчанин привселюдно назвав мера «ворюгою»

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (8)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Що чекає на Ковельську міську раду після виборів?
475 осіб Нічого не поміняється
94 осіб Тривале протистояння політичних опонентів
93 осіб Політичні угруповання міської ради домовляться про спільну роботу
59 осіб Створення промерської більшості
54 осіб Параліч міської влади
Всього проголосувало
775 осіб
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth Тарас 28 грудня 2015 р.   11:34
Ну і? Витратив, то витратив. А ви спитайте скільки витратив Кошарук на свій піар під час виборів, а там і листівки дорожчі, і замовлені зустрічі з актером, цікаво скільки ж він йому забашляв?
author
Ігор Пініс
Депутат Ковельської міської ради, член виконкому
У Ковель повернулися часи Януковича, напевно ще і гірші
76%
Проголосувало: 391 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn