понеділок, 28 грудня
ad
ad
img

Новина

Ковельрада із скандалом ввела нових членів виконкому (ФОТО + БІОГРАФІЇ)

Ковельрада із скандалом ввела нових членів виконкому (ФОТО + БІОГРАФІЇ)

Після шарпанини у сесійній залі, міський голова Олег Кіндер закрив перше пленарне засідання третьої сесії, але чомусь не уточнив час проведення наступного пленарного засідання, як того вимагає регламент Ковельської міської ради.

Відповідно до регламенту, передбачене вечірнє засідання, яке за будь-яких умов, коли не розглянуті питання порядку денного, відбувається з 15 до 18 години дня сесії. З порушенням своїх же норм роботи, мер міста Олег Кіндер скликав «вечірку» на 17 годину.

Незважаючи на пізній час для сесії, зал був знову заповнений ковельчанами, небайдужими до долі міста. Майже чотири десятки питань порядку денного «йшли», мов по маслу. Незначні «тертя» окремих депутатських позицій по-суті не гальмували ходу засідання. Втім, майже насамкінець, сесія вкотре спіткнулася об питання формування нового складу міськвиконкому.

Розглядаючи внесені градоначальником кандидатури на членство у виконкомі, які пропонувалися громадою, депутати «валили» їх всі. Подібна селекція, вчинена руками народних обранців, викликала чергове обурення значної частини залу і, як наслідок, активісти вкотре пікетували президію.

Аби продовжити пленарне засідання, більша частина депутатського корпусу, на чолі з мером Кіндером, ретирувалися із сесійної зали на третій поверх Будинку рад, де у кабінеті, в якому зазвичай проводять виконком та апаратні наради, «батьки міста» завершили голосування щодо складу виконкому та решти питань порядку денного. Біля вхідних дверей на поверсі вартував чималий загін поліції.

А тим часом, на першому поверсі у залишеній обранцями просторій сесійній залі вирувало громадське віче, де разом із «наелектризованими» протестувальниками перебували, так виглядає, опозиційні до «кіндерівщини» міські депутати від УКРОПу та Радикальної партії Ляшка в повному складі та єдиний депутат від «Батьківщини» – «кіборг» з Донецького аеропорту Сергій Янок. Його, вдягнутого в «камуфляж» з нагородами, за проявлену позицію представники ковельської громади вітали оплесками…

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (33)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Що чекає на Ковельську міську раду після виборів?
475 осіб Нічого не поміняється
94 осіб Тривале протистояння політичних опонентів
93 осіб Політичні угруповання міської ради домовляться про спільну роботу
59 осіб Створення промерської більшості
54 осіб Параліч міської влади
Всього проголосувало
775 осіб
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth Марго 27 грудня 2015 р.   9:38
Ну не скажите Олежка такой шалунишка
author
Ігор Пініс
Депутат Ковельської міської ради, член виконкому
У Ковель повернулися часи Януковича, напевно ще і гірші
71%
Проголосувало: 203 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn