понеділок, 28 грудня
ad
ad
img

Новина

Сесію Ковельради зірвала шарпанина (ВІДЕО + ФОТО)

Сесію Ковельради зірвала шарпанина (ВІДЕО + ФОТО)

Сьогоднішня сесія Ковельської міської ради розпочалася, як завше, мирно, але про наелектризовану атмосферу від конфлікту мера з громадськими активістами красномовно свідчила переповнена ковельчанами зала.

На початку засідання голова територіальної виборчої комісії Світлана Карпук, з вини якої «інавгураційна» сесія Ковельради «вийшла у свисток», повідомила з трибуни про те, що новообрані заступники міського голови Ігор Прокопів та Андрій Товстига достроково склали свої депутатські повноваження (обидва обиралися від ВО «Батьківщина»), а замість них вона оголосила депутатами директора комунальної комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича Олену Клімашевську та директора ТОВ «Гідровест» Юрія Оксенюка.

Секретар міської ради Віра Федосюк (Ващук) привітала від імені влади кількох депутатів, які нещодавно відсвяткували свій День народження, та міського голову Олега Кіндера, котрий сумнівними ініціативами «зустрічав» власний ювілей.

Коли ж народні обранці перейшли до формування порядку денного, до мікрофону вийшов керівник депутатської фракції УКРОПу Ігор Пініс.

«Так як сьогодні у Ковелі питання виконкому є дуже резонансним, і громада зібралася, є пропозиція: проект [порядку денного, – ред.] взяти за основу, а першим – розглянути питанням про виконком», – сказав пан Ігор.

Депутатська ініціатива ковельського УКРОПу знайшла підтримку залу оплесками. Пропозицію депутата Олександра Артишука («Сила людей») «прийняти проект порядку денного в цілому» Олег Кіндер поставив на голосування.

«Ганьба!» – почали скандувати громадські активісти.

«Ми очікували, що саме так буде поставлено питання», – зауважив Ігор Пініс. І на закиди головуючого продовжив: «Фракція УКРОПу висловлює свій протест і закликає всіх депутатів, які підтримують таке рішення, приєднатися до нашого протесту».

«Ставте на голосування пропозицію Пініса!» – старалася докричатися до Олега Кіндера одна із активісток.

Несподівано, в правому секторі зали (біля вікон) зав’язалася шарпанина: мирній спробі групи ковельчан пройти до президії перешкодив міцної статури агресивний молодик, очевидно, з провладного «табору».

«А де міліція?» – під свист і крики протистояння якось розгублено блукав очима в пошуках поліції градоначальник.

Колотнеча між рядами наростала. Складалось враження, що шарпанину ініціювали доморощені «тітушки».

«Пане Пінісе, ви провокуєте просто безпорядок ні за чого», – намагався дискредитувати політичного опонента Олег Кіндер.

«Ці троє зчинили бійку, щоб зірвати засідання сесії. Вони не представилися, не пред’явили жодного документа, які б посвідчили їхні особи. Це – провокатори», – розставила акценти представник ГО «Народний контроль», волонтер Анна Коршунова.

Олег Кіндер раптом оголосив про завершення першого пленарного засідання третьої сесії і залишив залу. Частина присутніх скандували йому в спину: «Ганьба!»

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля ��алишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (102)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Що чекає на Ковельську міську раду після виборів?
475 осіб Нічого не поміняється
94 осіб Тривале протистояння політичних опонентів
93 осіб Політичні угруповання міської ради домовляться про спільну роботу
59 осіб Створення промерської більшості
54 осіб Параліч міської влади
Всього проголосувало
775 осіб
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth Марго 27 грудня 2015 р.   18:13
Олежик Киндер -наш президент
author
Ігор Пініс
Депутат Ковельської міської ради, член виконкому
У Ковель повернулися часи Януковича, напевно ще і гірші
71%
Проголосувало: 203 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn