вівторок, 29 грудня
ad
ad
img

Новина

Прокуратура дезінформувала громадськість про земельну аферу на Ковельщині

Прокуратура дезінформувала громадськість про земельну аферу на Ковельщині
Резонансну новину поширила на своєму офіційному сайті прокуратура Волинської області, повідомивши про те, що «депутата Ковельської міськради зобов’язано повернути державі безпідставно набуту земельну ділянку». 
 
В прокурорському повідомленні читаємо: «Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ відмовлено у задоволенні касаційної скарги громадянки, яка є депутатом Ковельської міської ради, на рішення Ковельського міськрайонного суду від 30 червня 2015 року та ухвалу апеляційного суду Волинської області від 30 липня 2015 року».
 
Але ж в даному судовому «вердикті» взагалі не говориться про статус винної особи, як депутата Ковельської міської ради, а весь ляпсус полягає в тому, що ця справа, яка набула чималого резонансу, стосується заступника голови Ковельської районної ради Галини Коляди.
 
Для чого прокуратура Волинської області вийшла за межі суто судового розгляду і зайнялася домислами, дезінформуючи громадськість – незрозуміло…
 
 
 

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (19)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Що чекає на Ковельську міську раду після виборів?
475 осіб Нічого не поміняється
94 осіб Тривале протистояння політичних опонентів
93 осіб Політичні угруповання міської ради домовляться про спільну роботу
59 осіб Створення промерської більшості
54 осіб Параліч міської влади
Всього проголосувало
775 осіб
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth і шо? 19 листопада 2015 р.   9:06
:))) а трубку однаково слабо було взяти:))))
author
Ігор Пініс
Депутат Ковельської міської ради, член виконкому
У Ковель повернулися часи Януковича, напевно ще і гірші
71%
Проголосувало: 212 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn