четвер, 24 березня
ad
ad
img

Новина

Ковельський бізнес дав бюджету 11 мільйонів податків

Ковельський бізнес дав бюджету 11 мільйонів податків

Платники податків Ковельського,Турійського, Любомльського та Шацького районів у вересні поповнили бюджет на 35,0 мільйона гривень.

Саме така сума надійшла до Зведеного бюджету України від платників податків, які перебувають на обліку в Ковельській ОДПІ у вересні  2015 року, ‒ повідомляють у прес-службі Ковельської РДА.

За словами заступника начальника Ковельської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області Алли Антонюк, це на 11,4 мільйона, або на 7,61 відсотка більше,  ніж за відповідний період минулого року.

До державного бюджету представниками місцевого бізнесу та суб’єктами господарювання Ковельщини за згадуваний період сплачено 11,0 мільйонів гривень, що на  4,0 мільйона гривень більше, ніж за відповідний період минулого року.

Посадовець також проінформувала, що до місцевих скарбниць міста Ковеля, Ковельського, Турійського, Любомльського та Шацького районів за вересень цього року надійшло 23,9 мільйона гривень: в тому числі податку на доходи фізичних осіб – 10,5 мільйона гривень, плати за землю – 2,7 мільйона гривень.

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (0)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

ad
ad
img

ОПИТУВАННЯ

Чи створять у Ковельській міській раді тимчасову слідчу комісію з розслідування корупційних дій?
author
Ігор Палиця
Голова Волинської обласної ради
«Не переживайте. З лікарнею [вузловою] все буде нормально»
25%
Проголосувало: 159 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn