понеділок, 26 жовтня
ad
img

Новина

Ковельському депутату від «Свободи» «виписали» аж дві повістки

Ковельському депутату від «Свободи» «виписали» аж дві повістки
Депутат Ковельської міської ради та голова міської організації ВО «Свобода» Вадим Ткачук отримав повістку ще 14 лютого і, пройшовши, як і всі інші, медичну комісію, очікував на повідомлення з військового комісаріату про мобілізацію до армії, однак дочекався на ще одну повістку.
 
На вчорашню сесію міської ради виконучий обов’язки військового комісара Ковельського об’єднаного військкомату Сергій Гладун приніс повістки депутатам, в тому числі й Вадиму Ткачуку
 
«Мене не було на сесії через поважну причину. Коли я дізнався, що комісар приніс повістку на моє ім’я, то обурився. Мені уже її вручили! Таке «шоу» з повістками розцінюю, як «заказуха». Я не переховувався і не переховуюся від військового комісаріату. Після проходження медичної комісії чекаю на мобілізації до армії», – говорить Вадим Ткачук.
 

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (5)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

img

ОПИТУВАННЯ

Чи заслуговує Ковельський міжрайонний прокурор Василь Лопоха на відставку?
876 осіб Негайно люструвати Лопоху!!!
146 осіб Василь Лопоха - зразковий прокурор
66 осіб Бажання депутатів прибрати Лопоху є політичними інтригами
34 осіб До роботи Лопохи є питання, але хай він і далі займає свою посаду
Всього проголосувало
1122 осіб
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth killer CORUPTION до Подпольный обком 13 березня 2015 р.   12:33
Шо куриш? :))))
author

0%
Проголосувало: 0 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn