неділя, 15 листопада
ad
img

Новина

Нелегальну курилку в Ковельській міськраді ліквідували, але свинство продовжується

Нелегальну курилку в Ковельській міськраді ліквідували, але свинство продовжується
Незважаючи на безпрецедентні випади на адресу нашого видання з боку ковельського міського керівництва, конструктивна критика журналістів не залишається не поміченою чиновниками. 
 
Після розповіді, як "Елітні» курці розвели «срач» у Ковельській міськраді", влада ліквідувала нелегальну курилку. Картонну коробку для недопалків прибрали геть, хоча сліди від взуття курців так і залишилися на підлозі, підтверджуючи думку про те, що біля кожного виконавця потрібно ставити ще, як мінімум одного наглядача-контролера. 
 
 
Під час недавньої позачергової сесії Ковельської міськради в тому кутку можна було побачити нові «бички». Депутати остерігалис�� підходити до сумнозвісного місця. Втім, хтось таки продовжує свинячити й надалі. При цьому хочемо зауважити, що секретар ради Михайло Гетьман уже одиноко курив за межами будівлі – на сходах при вході у «Білий дім»…
 

atnt Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу. У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі (4)
Вкажіть своє ім'я або увійдіть через аккаунт в соцмережі
Укажіть цифри вказанi на зображенні

Шановні користувачі, коментарі, що не стосуються теми матеріалу, а також містять образливі і нецензурні вирази будуть видалені!

img

ОПИТУВАННЯ

Що чекає на Ковельську міську раду після виборів?
img

ОСТАННІЙКОМЕНТАР

auth итиит 27 лютого 2015 р.   1:03
Пхіх та вони там на роботі частенько пиячать. Колись у туалеті в кінці тижня збирався цілий мішок доказів і штин був гірший ніж в любій ригаловці.
author
Олег Кіндер
Міський голова Ковеля
Депутати Ковельської міської ради чесно відпрацювали п’ять років
24%
Проголосувало: 53 осіб(a)
top5 ТОП-5
НОВИН
за 3 дні corn
за 10 днів corn
за 30 днів corn